reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

reklama
Szaliczki nie potrzebne bo te skarby widocznych szyjek nie mają:-p:-D

Tak to się nazywa stan ABS- absolutny brak szyi :-D:-D

kurcze a ja ostatnio poszłam do apteki i mówię do gościa "poproszę wkładki laktacyjne J&J" a facet się nie mnie patrzy i mówi "poważnie J&J?" ja mu że tak a on do mnie "droga Pani polecam Bella mama, za J&J płaci się za firmę a Bella mama sa naprawdę dobre" no i tak mnie facet skręcił że wzięłam Bella.
Powiedziałam mu ze jak będą złe to wrócę się do niego :-D w ogóle zaczął mi mówić o karmieniu piersią i tak staliśmy i gadaliśmy 10 min na końcu powiedział że ma jakiś kurs zrobiony w tym temacie, nieźle nie ?
Facet a mówił z taka pasją :-)

Bo faceci po farmacji to nie są faceci:-p:-D Ale gosciu niezły- to trzeba przyznać.

Alka wózek rewelka, zazdroszczę kolorku.

Nareszcie zrobiłam wszystkie zakupy. uff teraz tylko czekać na paczuszki- trochę mi ulzyło, bo miałam cykora ze nie zdązę. Itak na wózek i fotelik będę czekać najwczesniej do 15 stycznia-ło boziu.

Przy okazji polecam Wam sklep internetowy http://www.babypol.pl/
Zrobiłam u nich większość zakupów , jestem zachwycona obsługą, dostawą, towarem i cenami.
Będę u nich stałą klientką, a wyszperałam ich przez Allegro.
 
Ostatnia edycja:
Ranyyyyyy dziewczyny. Przyszedł mój bujaczek leżaczek, ten co miał być bez pałąka z zabawkami.
Przyszedł. Z pałąkiem.
Bez rurki oparcia.
...

Napisałam maila, ciekawe co odpisza.
 
Alka zdj zrobię jak tylko złożę i przygotuję miejsce w pokoju dla maluszka a to nastapi zaraz po Nowym Roku. Wtedy się pochwalę;)
 
Gośka nie przejmuj się brak rurki a obecność pałąka to się napewno da jakoś wyjaśnić:-D
Podczas tych mega intensywnych zakupów przez internet (a i osobiście) natknęłam się na tylu baranów i owieczki, ło i nie jeden prawdziwy debil się znalazł, ze już mnie nic nie zdziwi. W tym kraju chyba nie będzie normalnie nigdy, ale już mnie to naprawdę bawi, bo nie ma zakupów bez "przygody"
 
reklama
W zasadzie to się nie przejmuję. Zaczęłam kombinować, czy może tego pałąka nie zamontować jako oparcia :)

Nie da rady :) MakGajwer nie jestem.

I przeczytałam 3 razy jeszcze opis, czy chodziło o PAŁĄK czy o co. Napisali, że pałąk z zabawkami, a to jednak się znalazło w pudełku.
 
Do góry