reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

reklama
Zrobiłam zestawienie ostatnich zakupów plus prezencik dla dzidzi-Mona6061-dziekuję Kochana:)
IMG_0921.jpgTo prezent od cioci Mony:)IMG_0920.jpgTo duże pajacyki-74 i 86:)IMG_0922.jpg to ubranka r.68 IMG_0923.jpgCzapeczka i rękawiczki z C&A w kolorku w jakim jest kombinezon:).A butki dla mnie, ciepłe i mega wygodne akurat na ostatnie tygodnie,nie trzeba ich wiązać-ufffff:)
 
Asiuk fajne są te kocyki. Ja mam jeden gruby akrylowy w sklepie dziecięcym kupiony a chciałam taki z allegro jeszcze jeden właśnie jak Ty z tym misiem uszatkiem ale już mi Mój nie pozwala kupować.
Niki ładne ubranka i buty też. Akurat ma padać podobno śnieg.

Ja ostatnio kupiłam do kąpieli żel Hippi i nie wiem, czy dobry będzie i czym potem skórkę maluszka smarować. Mam kremy bambino, nivea ale czy nie potrzebna będzie oliwka? Mam też sporo próbek Oilatum i wiem, że po tym nie trzeba tak dzieciaczka smarować.
 
Alice mój też już powoli widzę traci cierpliwość do moich zakupów i czytam tylko te chmurki nad jego głową- "czy to kurna wszystko naprawdę niezbędne?", ale nic nie mówi.....hehe

Niki ja podobne bardzo buty do twoich wylicytowałam nowe na allegro, fajowe są- tylko gdzie ten śnieg, bo też już mam dość wiązanych:szok:. Nie wiem czy nie musze kupić sobie jeszcze jednej pary spodni na ten ostatni miesiąc-choć szkoda mi kasy, ale juz w biodrach nie wchodze w te ciążowe jeansy w których latałąm do tej pory:szok:
 
Asiuk...ja właśnie z P. jutro po badaniu jadę do klifu, bo dziś oddałam moje spodnie do reklamacji, bo wczoraj pękły mi w kroku w galerii....:D:D:D ale Pani była bardzo miła i rozpatrzyła reklamację od razu, więc mam kasę na nowe:p:p polecam Ci zajrzeć do h&m, bo mają dużo spodni ciążowych przecenionych (po 75 zł, ale ja wolę w manhattanie szukać niż w bałtyckiej, bo większy wybór jest i rozmiarówka:)

Niki:) fajne ciuszki:):):)

a ja dziś Hance kupiłam sweterek rozpinany czarny na nasz ślub w h&m za 20 zł:p:p:D i tym sposobem mam już dla Niej skompletowany strój:D:D
 
Anastazja uwielbiam manhattan, jak tylko jestem w trojmiescie to nie omijam ;)))) i klif tez ubostwiam a szczegolnie benetton bo maja tam zupelnie inne rzeczy niz wszedzie, podobno kierownik wyrywa oryginaly z pokazow czasem!!!!! Och ale mi sie zatesknilo za latem.....

Co do tych reczniczkow to Asiuk nie oddawaj, przydadza sie nawet jako otulacz, a latem do opalania :) jak juz masz, a sa sliczne to zostaw!!!!!!
Niki buty super :)
 
Pati..ja mieszkałam obok manhattanu:p a przez rok tam pracowałam w promod;P więc może kiedyś się widziałyśmy:D:D:D ja w sumie najbardziej lubię bałtycką, bo wszystko w jednym miejscu:p a ja nie przepadam za zakupami:p:p ale manhattan ma o wiele lepszy h&m i promod;)
 
reklama
Do góry