reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

reklama
haha, ciekawe, czy będą kazali mi odesłać pałąk - wtedy prześlą ramę oparcia. hahahaaa.

Napisałam im tylko, że nie ma oparcia i proszę o dosłanie. Koniec kropka. Pozdrawiam.

Nie przyznałam się do posiadania pałąka (swoją drogą, kto wymyślił nazwę PAŁĄK).
 
A ja wczoraj wreszcie kupiłam rożek:) i dla siebie buty-takie wciągane z futerkiem.Bo już mi coraz trudniej chodzić w salomonach i je wiązać. A zresztą takie trapery nie do wszystkiego pasują:-D.I widziałam wczoraj przecudną kołyskę-i sobie wymarzyłam, że może na początek bym ja wzięła a potem łóżeczko;-).Ale pewnie i tak nie kupię. Ale mówię Wam-była śliczna:)
 
reklama
Asiuk- te czapeczki są teraz w H&M po 10 zł- ja ja oglądałam ale odpusciłam bo mam biały kombinezonik futerkowy
. No i 62 jest duuuuuża
Ja kupiłam typowo niemowlęcą wczoraj w smyku- koszt 14zł. Tylko nie szukajcie w czapkach a w dziale dla niemowlaczków. Wcześniej w czapkach szukałam i wszystkie były wielkie. A one po prostu wiszą w innym miejscu.
 
Do góry