reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze zainteresowania

reklama
Tysia bardzo mi miło:-)

Ni wiem po co ona to krochmali, ja robiłam takie z włóczki (wzór bez dziur) i trzymały się bez krochmalenia:-) Jak jest taka kurka z włóczki a nie z nici to można założyć na ugotowane jajko i trzyma ciepełko jak termos:-)
 
My mamy takie kokoszki i jajeczka (czasy swojej świetności już przeżyły, mają kilka lat, no i jak cioteczka dała je mojej córci w łapki, to troszkę straciły na wyglądzie ;-))

1.jpg2.jpg3.jpg
jakość kiepska, bo fotki robione w złym świetle :dry:

Żółta kokoszka ma w środku orzech, biała jest pusta (służy jako przykrywka na jajko), jajeczka robione na wydmuszkach, a koszyczek usztywniony cukrem (bo akurat cioteczce krochmalu brakło).
 
reklama
mjuzik masakra ale końcówka klipu - siedzę i się obśmiewam :cool2:

[video=youtube;wyx6JDQCslE]http://www.youtube.com/watch?v=wyx6JDQCslE&feature=player_embedded&oref=h ttp%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fv%2Fwyx6JDQCslE%26fe ature[/video]
 
Do góry