reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze zainteresowania

reklama
strasznie mi sie spodobało:
[video=youtube;Dny3EMK8p58]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Dny3EMK8p58#![/video]
 
Dziś niedziele więc nie robię nic na zarobek. Za to wzięłam się za ćwiczenie drutów, no cóż... pierwsza próbka z ciemnoróżowej włoczki była tak okropnym krzywullcem że wstyyyd:zawstydzona/y::sorry: Wzięłam więc kolorową włóczkę - nie dość że ciekawie się robi to o wiele mniej widać krzywizny. Ale i tak idzie jak krew z nosa, wątpię czy będę w stanie na zamówienia drutować
007.jpg
 
Dziś niedziele więc nie robię nic na zarobek. Za to wzięłam się za ćwiczenie drutów, no cóż... pierwsza próbka z ciemnoróżowej włoczki była tak okropnym krzywullcem że wstyyyd:zawstydzona/y::sorry: Wzięłam więc kolorową włóczkę - nie dość że ciekawie się robi to o wiele mniej widać krzywizny. Ale i tak idzie jak krew z nosa, wątpię czy będę w stanie na zamówienia drutować
Zobacz załącznik 425634

ja też bym się chciala nauczyć drutowania, kiedyś próbowałam i sie poddałam :baffled:
muszę się uśmiechnąć do teściowej bo ona coś tam potrafi np. robi skarpetki :-p
 
Oleśka, przepraszam, że tak samowolnie, ale kiedyś będę tego szukać i tu łatwiej będzie znaleźć :)

Cześć dziewczynki.

Wklejam tu, bo rozwaliło mnie na łopatki. Część z was pewnie kojarzy tę piosenkę (JustMe na pewno), ale takie wykonanie, taki cover to jest majstersztyk!

Dla zachęty 5 osób gra na JEDNEJ gitarze!!!!!!

Somebody That I Used to Know - Walk off the Earth (Gotye - Cover) - YouTube

koleś z brodą cudny:D


Teraz spadam na spacerek:)
 
Ja się kiedyś wzięłam za druty, chciałam zrobić mojemu K szalik, przez około 5 lat (no nie całe, bo przerwę miałam 1,5 roku jak mieszkaliśmy na swoim, a druty z szaliczkiem u moich rodziców zostały) zrobiłam ... 60cm :-D raz na jakiś czas jak zajrzę do szafki i mnie chęć najdzie, to sobie coś tam dłubnę, a po chwili odkładam na później i jakoś tak długo mi idzie wykonanie tego szaliczka :rofl2:
 
Ja się kiedyś wzięłam za druty, chciałam zrobić mojemu K szalik, przez około 5 lat (no nie całe, bo przerwę miałam 1,5 roku jak mieszkaliśmy na swoim, a druty z szaliczkiem u moich rodziców zostały) zrobiłam ... 60cm :-D raz na jakiś czas jak zajrzę do szafki i mnie chęć najdzie, to sobie coś tam dłubnę, a po chwili odkładam na później i jakoś tak długo mi idzie wykonanie tego szaliczka :rofl2:

:-D:-D:-D Tak drutowałam przez 15lat do tej pory:-D Raz na jakiś czas sobie po pparę centymetrów jakiejs próbki;-)

Aureolcia, skarpetki to już jest bardziej zaawansowana forma drutowania, to znaczy że masz pod reką eksperta:-)
 
reklama
Do góry