reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze zainteresowania

reklama
Niestety jakość zdjęcia taka sobie - gwiazdki są mokre nakrochmalone, upięte na jasnoniebieskim styropianie, jak wyschną to zrobię foty na ciemnym tle. Mam nadzieję że cośtam widać

027.jpg
 
Niestety jakość zdjęcia taka sobie - gwiazdki są mokre nakrochmalone, upięte na jasnoniebieskim styropianie, jak wyschną to zrobię foty na ciemnym tle. Mam nadzieję że cośtam widać

Zobacz załącznik 406272

no i zrob jeszcze ze dwa wzory i z czego mam wybierać??? rozumiem ze moje 6 już jest zrobione??:) śliczne są te gwiazdki...
 
reklama
tak trzeba krochmalić, zrobie to jak będę mieć ich więcej - no a o nitkę miałam pytać, czy zrobić mu na stałe taki łańcuszek czy nitkę czy małe kółeczko do przyczepienia nitki
 
Do góry