reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze zainteresowania

No właśnie, nawet jak ktoś w pilnej potrzebie to prośba zostanie wysłuchana (sprawdzone, potwierdzone) :D:D
o,właśnie
u mnie to nie było aż tak pilnie,ale przy takim zapitolu,bo jednak sporo zamówień Nikitek miała (nie dziwię się) to i tak pamiętała.Ja to już myślałam,że przez ten nawał moze zapomniała.To nic,myślę,poczekam,aż trochę dziewczyna luzu będzie miała,nie będę jej męczyć,a tu niespodzianka,i to jeszcze jaka super ,i własnie za to ją podziwam,że mimo tyle pracy,bo to jednak nie jest tylko usiąść i se machnąć,to jednak trzeba czasu,o każdej pamięta,a jeszcze jest przecież dziecko,którym też się musi zająć:)

WIELKI SZACUN NIKITKO,WIELKI :)
 
reklama
Dziewczynki, potrzebuję opinii - w okolicach Mikołajek mam kiermasz, a że czterodniowy, to potrzebuję dużo towaru - czegoś co będzie się szybko robiło. Jak dotąd zrobiłam kilka par kolczyków, nie wiem co o nich sądzić, co Wy sądzicie? Poproszę o komentarze i sugestie.
A może macie dla mnie jakieś inne pomysły?
005.jpg
 
Nikta kolczyki fajne, mysle ze broszki tez by dobrze wygladaly choc na wiem czy popyt na nie bedzie. Mysle ze aniołki choc wiecej przy niech roboty beda cieszyly sie zainteresowaniem
 
reklama
Do góry