reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zainteresowania

reklama
Nikitku przypomniało mi się, że teraz hitem są kwiatki broszki (jak afi pisala) ale takie kilkuwarstwowe.. coś na kształt róży... widziałam w sklepie, że babki to rozchwytują a tanie to to nie jest.....
 
Nikita, a te ochraniacze dla mężczyzn, które są w wątku humor...?;-) koronkowe stringi???

Nikita, a takie smycze, które robiłaś dziewczynom do smoczków? Uważam, że są super, nie mam pojęcia jak długo się to robi, ale wydaje mi się, że szybko by poszły!:tak:
 
kolczyki są super ;) bedziesz robila malej buciki to wezme sobie tez kolczyki ;))))
róże takie 2-3 warstwowe tez sa fajne. Zreszta takie róże (albo inne kwiatki) możesz zrobic roznej wielkosci, w roznych kolorach a juz kupujacy sbie zdecyduje czy jako broszke wykorzystac, albo do gumki do wlosow przyszyc.
Do smoczkow zawieszki tez fajne, jak zrobisz bez napisu pewnie szybko bedzie szlo.
Szkoda ze butki tak dlugo sie robi, bo pewnie cieszylyby sie duzym zainteresowaniem. Ale mozesz wziac kilka par na pokaz plus zdjecia tych co robilas dla majówkowych dzieci i zebrac zamowienia. Jak ktos w miedzyczasie z zamowienia zrezygnuje to przeciez bez problemu sprzedaz na Allegro.
 
Jesteście bezbłędne i kochane, uwielbiam Was!:******** Bardzo dziękuję za wszystkie pomysły:tak:

Zainteresowanych zapraszam na Kiermasz "Zawitały Anioły" w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu, w dniach 4,5,6,7 grudnia, galeria dolna. Będę ja i moi przyjaciele - twórcy rękodzielnicy:-) Idealne rzeczy na piękne prezenty świąteczne!
 
for ju nikita :)

0374216c-c77e-458a-b5a9-cb688541f4af.jpg
 
reklama
Do góry