reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze zainteresowania

Widziałam, przeglądałam, raczej udziału nie wezmę bo nie mam odpowiedniego dziecka w rodzinie. Ale za to dziś w pracy się wyżyję, mam zajęcia z dziećmi, będziemy robić ozdoby, bo na choince w pracowni tylko bombki (pomalowane przez dzieci). To co robiły rok temu schowałam i powiem że zginęło, trzeba nowe, hihihi. Dzieciaki będą zachwycone!:-)
 
reklama
Ja bym sie pobawila z synem w robienie tych ozdob, tylko, ze on jest niedlugo przed wyjazdem i calymi dniami w szkole teraz, a jak wolne bedzie mial na swieta to poleci z ojcem na Martynike, to nie wiem czy znajdziemy na to czas.

JusteMe ten lancuch wyglada efektownie i chyba lubisz bez, bo masz w tej tonacji chyba praktycznie cale mieszkanie.
 
To prawda, mam mieszkanie w takich spokojnych i naturalnych kolorach- podłoga ciemna, większość mebli z jasnegodrewna, kanapa kremowa... Eh... już widzę małe, łapki upaćkane dżemem np, na tej kanapie:-D
 
Uuups, u mnie salon i przedpokój są JASNOŻÓŁTE:szok: Malowanie w lipcu było, po dwóch tygodniach już były ślady siostrzeńca, a niby ma 7 lat i już kapuje że nie można....:sorry:
 
:-D :-D :-D czyli w maju 2011 będziemy wszystkie robiły remonty i malowały ciemne lamperie przy podłodze:-) A może do łask wróci po prostu boazeria?:-D Nic tego nie zniszczy przecież!:-D
 
To prawda, mam mieszkanie w takich spokojnych i naturalnych kolorach- podłoga ciemna, większość mebli z jasnegodrewna, kanapa kremowa... Eh... już widzę małe, łapki upaćkane dżemem np, na tej kanapie:-D
ha ha ha a u nas różnie. meble skórzane, więc i szybko się wyczyści, szafa w dużym pokoju ciemna ufff- jedynie podłoga jasna.
a w pokoiku dziecka, szafa jasna, komoda przyjdzie ciemna, podłoga śrdeniociemna he he i chyba przyjdzie jakiś fotel do karmienia- myślę o ciemnym bązie :-)
 
A jak zamierzacie spędzić Wigilię i święta???
Gdzieś na wyjeżdzie czy w swoich domkach???
 
reklama
A jak zamierzacie spędzić Wigilię i święta???
Gdzieś na wyjeżdzie czy w swoich domkach???
my jak co roku wigilia najpierw bardzo kameralnie u teściów (6 osób) a później u moich rodziców (w porywach od 20 do 30 osób + Mikołaj) a I i II dzień świąt najpierw u jednych a później u drugich..
za rok planujemy w końcu zorganizować coś u siebie bo w końcu będziemy mieli do tego warunki :-)
 
Do góry