reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze zainteresowania

reklama
Agate bardzo ładnie:-) Ćhyba i do Ciebie przyjdzie zimno bo widzę że Ci grudzień zakwitł;-) Moje kwitną zawsze tuż przed mrozami - najlepszy barometr!
 
wrzucam zdjęcia mojego świątecznego mieszkanka:-)
 

Załączniki

  • DSC09077.JPG
    DSC09077.JPG
    15,8 KB · Wyświetleń: 97
  • DSC09078.JPG
    DSC09078.JPG
    17,1 KB · Wyświetleń: 82
  • DSC09079.JPG
    DSC09079.JPG
    18,5 KB · Wyświetleń: 78
dziewczyny chyba poczułyście już święta z tymi ozdobami ;-)
JustMe ten łańcuch z bombkami na ścianie wygląda na prawdę świetnie :yes:

Mamy juz tu gdzies od tygodnia tutajsze zimowe temperatury, czyli 14-15 stopni.
no no.. faktycznie zima na całego :-D:rofl2::-D
 
JustMe, girlanda jest świetna!
A tu mój następny projekcik, na razie mam dość painta:cool2:

Ptaszek na choinkę


Potrzebne są: Kolorowy karton, nożyczki, nożyk, klej „magic”
Z kartonu wycinamy prostokąty o wymiarach : 6 x 20cm (skrzydła), 6 x 6 cm (ogon) i 6 x 2 cm (tułów). Wymiary są orientacyjne, można dowolnie modyfikować. Skrzydła i ogon składamy w harmonijkę. Tułów składamy wzdłuż na pół. Na połówce rysujemy kształt ptaszka wg wzoru, wycinamy. Nożykiem wycinamy mały prostokątny otwór jak na rysunku. Przez otwór przekładamy skrzydła, rozkładamy po bokach, można je przykleić do grzbietu. W dupkę wklejamy ogonek. Rysujemy ptaszkowi oczy, ozdabiamy dowolnie, np. brokatem albo cekinami. Miejsce na nitkę trzeba dobrać tak aby ptaszek wisiał we właściwej pozycji. Można go też po prostu posadzić na gałązce.
 

Załączniki

  • p1.jpg
    p1.jpg
    11,3 KB · Wyświetleń: 61
  • p2.jpg
    p2.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 55
  • p3a.jpg
    p3a.jpg
    5,8 KB · Wyświetleń: 65
  • p4.jpg
    p4.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 62
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry