reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zainteresowania, hobby...

reklama
dziekuje dziewczyny
justysia najgorzej to cos zaczac a poźniej to juz jakos idzie. mi zrobienie 6 kartek zajelo ok. 45 min. wiec nie tak najgorzej, tym bardziej ze jakis tam specjalnyclnych zdolnosci i wpraw nie mam.
beata te ozdoby kupywalam w sklepie plastycznym, tu ponizej jest kilka aukcji ale z przyslka dla mnie to drogo wychodzi.
Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
Dziewczyny a ja mam pytanko....i prośbę o pomoc zarazem.....;-):zawstydzona/y:

Tak sobie wymyśliłam, że w tym roku moi rodzice (jako dziadki) dostana w prezencie na Gwiazdę coś własnoręcznie zrobionego tak jakby od Dominika....
Tylko pytane co to może być??

Chciałabym zrobić coś zabawnego ale i świątecznego ale i takiego jak robią dzieci.....

Wiem....wiem..... wymyśliłam sobie..... ale cóż....
Jakieś pomysły????:-)
 
Ja wiem- anioły z masy solnej!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-DZ podpisem: babciu/dziadku jesteś dla mnie aniołem.:-D:-D:-D

Hm...i co jeszcze- bawełniane koszulki z czyms namalowanym na nich. Mozna kupic specjalne flamastry do tego celu do taknin, niespieralne. Bardzo łatwo sie nimi posługiwać- nawet dziecko potrafi:-D. Kwestia wymyslenia co ma na nich być- moze smieszny napis, porosty rysunek?

I trzeci pomysł- kubki malowane ręcznie- koszt farbek na dwa kubki nie będzie wysoki, i tez moze byc na nich fajny napis, albo rysunek.

No i jeszcze album zrobiony ręcznie ze zdjęciami Dominika i dziadków, ozdobionymi akcentami swiatecznymi, może zawierać jakieś mądre sentencje, czułe wyznania typu: babciu jestes moim skarbem, dziadku jestes najlepszym prezentem gwiazdkowym, chcę od Mikołaja tylko Ciebie, babciu itp.

Basiu a karteczki naprawdę super są!!!!!!

Buziak!
 
Ewo KAROLOWI TOR sie spodobał ,a mnie globus juz gdzies widziałam chyba go.Tylko u nas by pewnie pobawił nim sie chwile ,a pozniej by stał.:confused:
A na tor zabardzo nie mamy miejsca ,może juz na swoich salonac pomysle,tylko czy juz nie bedzie za duży na to:confused::nerd:.

Iwon ANIA mnie wyprzedziła ,w ogóle u mnie z mysleniem ostatnio gorzej niż zwykle:-(.
Jeszcze ewentualnie możesz kupic dwa jasie poduszki i na poszewkach namalowac cos z napisem np. ''śpij słodko dziadziusiu-babuniu'' lub tp.
A jak cos świetecznego to choinke z szyszek .Albo bombke malowana recznie.:tak::tak::tak:
 
Iwonko ja się ostatnio zastanawiałam nad czymś od chłopaków.... znalazłam na jakiejś stronie motyw że moczysz bandaż w gipsie i obwijasz mały balonik. Jak zastygnie spuszczasz powietrze z balonika i go wyciągasz delikatnie, żeby nie pękła skorupa. Później możesz zeszlifować krzywizny i wychodzi piękna gipsowa banieczka. Jestem ciekawa czy dałoby się coś takiego jakoś zrobić z masy solnej (jak myślisz Aniu? :-) bo chyba za ciężka jest nie?), bo gipsu nie mam, a nie chce mi się już szukać po sklepach.

Wcześniej jeszcze najlepiej drucik zatopić w tym gipsie żeby było jak zawiesić.

Mój mąż wymyślił, że można ten balonik obkleić masą papierową, albo w ogóle kupić w aptece taki bandaż już z gipsem i tylko zamoczyć i obwinąć. Taki gips apteczny dosyć szybko zastyga. Najpierw samą wodą można wygładzić powierzchnie, później lekko papierem i gotowa bańka do malowania :-)
 
Ostatnia edycja:
Ewo masa by była za ciężka,nie nadawałaby sie napewno.

Ja wyruszam na polowanie glinki ceramicznej ciekawe czy w tym zadupiU bedzie.Bedziemy wylepiac naczynka.

musze sie zaopatrzyć w jakies ksiazki Origami i inne bo nie wiem co wymyslac.

Wczoraj Julek malował farbami sprzatałam ,ale jeszcze jest na panelach.
Musze sie wziasc za robote bo nic tylko siedze i nie dosc ,że dupa rosnie to dookoła syf.

 
Ewa pomysł z banieczka jest super! Masa papierowa tez na pewno sie sprawdzi. A własciwie wystarcza stare gazety porwane na małe kawałki i klej wikol:tak:
 
reklama
Do góry