reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

reklama
Darunia, Hubson, Magdalenka - trzymam kciuki!

trzymam też kciuki za wizytujące. ja dziś na 14:15 :-D troszkę się stresuję

Sergi - Ty masz zawsze ładne zdjątka z USG :)
 
Kciuki za wszystkie mamy, ktore maja dzis wizyte.


Serge, sliczne zdjecia coreczki :)
i wazy tez ladnie.

Darunia, dopiero teraz doczytalam, ze beda u Ciebie blizniaki. Za Ciebie podwojne kciuki wiec :) i tak juz bardzo ladny tydzien masz jak na blizniacza ciaze.
 
Ostatnia edycja:
Dużo wizyt dzisiaj: Magdalenka, Venus, Sergie, Makota, Darunia i Lui jeśli dobrze policzyłam. 7 kciuków trzymam &&&&&&& :) i czekam na relacje z wizyt.

Edit: jeszcze Undomiel ma wizytę &
 
Ostatnia edycja:
reklama
I ja trzymam kciuki! Powodzenia :)

Od którego tygodnia (czy dnia) już widać maluszka? ;)

W jakim sensie?
<edit> U mnie na usg z 9tc widać już takiego troszkę rozciągniętego groszka, ogonek zanika, widać gdzie będzie główka. A na USG w 12tc (prenatalnym) już jest maluch ładnie widoczny. Ale płeć to zgaduj zgadula, dopiero później ktoś powie na 100%. Nam na 100% powiedzieli na połówkowym ale wcześniej były podejrzenia.

Dziewczyny, czekamy na relacje.
 
Ostatnia edycja:
Do góry