reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

reklama
Miałam zawsze ciśnienie w normie, ale wczoraj mnie M wkurzył i pewnie dlatego takie wysokie :-D
W każdym razie nie zaszkodzi mierzyć. Szkoda tylko, że już nie zdarzę na wizytę przed porodem :baffled:
zapomniałam też zapytać co mam zrobić, jak przenoszę - wtedy się idzie do lekarza?
 
Makota ja miałam takie ciśnienie jak Ty z tym, że zastała mnie burza i deszcz;) Jak odpoczęłam to było w normie:)

Marcinek waży nieco ponad 2000g. Ogólnie wszystko ok. Szyjka się nie zmieniła, jest miękka i po poprzednim porodzie nie jest juz tak zwarta. Mam sporo leżeć i brać luteinę, nospę i magnez i coś na bakterie które wyszły w badaniu GBS.
 
Makota ja miałam takie ciśnienie jak Ty z tym, że zastała mnie burza i deszcz;) Jak odpoczęłam to było w normie:)

Marcinek waży nieco ponad 2000g. Ogólnie wszystko ok. Szyjka się nie zmieniła, jest miękka i po poprzednim porodzie nie jest juz tak zwarta. Mam sporo leżeć i brać luteinę, nospę i magnez i coś na bakterie które wyszły w badaniu GBS.

czyli na spokojnie Venus ;)

po tygodniu jest wynik GBS?
 
Undomiel, Makota i Venus, gratuluje dobrych wiesci z wizyt.

Undomiel i Venus, duze te Wasze dzieciaczki :)

Makota, krotka szyjka na tym etapie to chyba dobrze, w koncu organizm musi sie jakos do porodu szykowac :) to juz byla Twoja ostatnia wizyta przed porodem?
 
Gratuluję udanych wizyt :-)


I ja już po - nadal dziewczynka :tak: Ponoć drobna, ale wagi dziś nie podał. Szyjka krótka i miękka. We wtorek mam przyjść do szpitala na super dokładne badanie i wtedy zadecyduje czy cc czy sn. Dostałam już skierowanie do szpitala na poród :szok:
 
reklama
Hej dziewczyny gratuluję udanych wizyt :)

Ja po wizycie w szpitalu. Miałam tylko pobrana krew i ktg dwa razy. Dwa razy z tego względu, że za pierwszym mała tak szalała, że tętno miała cały czas powyżej 170 i nie chciało zejść:/ Kazali mi pójść coś zjeść, napić się i wrócić po 40 min. Jak wróciłam to już było w normie tak 150. Powiedzieli, że teraz jest ok i że mam iść do domu. Jakby się coś działo kazali przyjechać w weekend. Następne ktg mam w poniedziałek i krew ponoć takie mają standardy przed wywoływaniem.

Darunia nie wiem dokładnie jakie mam liczbowe wyniki:/ Wiem tylko ze po pierwszym badaniu krwi Alt miałam 82 norma do 40 :/ Potem miałam jeszcze pobierana krew na szczegółowe badanie i w karcie mi lekarz przy ALT wpisał tylko strzałkę w górę więc chyba urosło :/
 
Do góry