reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

reklama
my już po wizycie:-)

wszystko ok, nic się nie skraca i nie zapowiada wcześniejszej ewakuacji z brzucha:-) Wituś waży już 2300g i ma jak zwykle duży łepek i szczupły brzuszek, ale wszystko rośnie, więc jest ok.

Na wrzody dostałam leki, o które prosiłam i zobaczymy co to będzie, póki co spróbuję tak, zawsze pomagało...
 
Undomiel - cieszę się, że wszystko dobrze :tak:

ja też jestem już po. lekarz sprawdził to moje USG z dopplerem i patologią tętnicy, coś tam policzył i powiedział, że to "pierdoła" na tym etapie ciąży i że to w niczym nie zagraża, bo ciąża rozwija się prawidłowo aż miło kontrolować :zawstydzona/y:

pobrał mi GBS i wsadził palucha ;-) szyjka króciutka i czuć nisko główkę :szok: trochę mi mina zrzedła,ale lekarz powiedział, że mimo to, nie zanosi się na wcześniejszy poród.

mam odstawić magnez ok 37 tygodnia, bo dość długo go jadam i dlatego teraz nie mogę się zorientować kiedy mam skurcz, a kiedy nie,

mam umówić się na KTG za 2 tygodnie. mój gin ma termin dopiero na 3 lipca, więc umówiłam się na 18.06. do innego lekarza i na to KTG.

muszę mierzyć ciśnienie 2 razy dziennie, bo dziś wyszło mi 130/90 i jak będę miała 140/90 mam jechać do szpitala (jak to wygląda z podwyższonym ciśnieniem? tzn. jakie powinno niepokoić?)

trzymam kciuki za resztę :tak:
 
darunia, gratulacje twinsów :)) juz teraz pieknie ważą i trzymam kciuki za kolejne 2 tygodnie. Imiona juz wybrane?
Undomiel, super, że Wojtus już taki duży i że nie jest źle. A na wrzody może spróbuj podjadac migdały, siemię lniane. W ciąży bezpiecznie możesz manti - ale to już pewnie wiesz. Trzymam kciuki, żeby bardzo cię nie męczyło.
Makota, tez bym się zestresowała jakbym usłyszała że czuje główkę :szok: ale rozumiem, że lekarz mówi że to normalne na tym etapie. Ile Adaś waży? Super, że z tą tętnica wszystko dobrze!
Sergi przepiekne zdjęcia :tak:
 
reklama
Makota undomiel dobrze ze pozytywne wiesci na wizytach

makota moze stresa mialas przxed wizyta i dlatego takie cisnienie wyszlo
 
Do góry