reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

reklama
witajcie cioteczki, gratuluje udanych wizyt!!! fajowo że wszystko dobrze u Was i maluszków :)

super, że objawiły się kolejne Księżniczki - ja za moimi świata nie widzę :) gratuluję również potwierdzonych synków.

ja jutro idę się ukłuć i oddać mocz ;) we środę wizyta i znając gin, sprawdzimy co u dzieciątka słychać... cieszę się w sumie, bo jak się rusza i "macha" to dobrze to wpływa na mój poziom emocji ;)

ostatnio mam więcej pracy, więc w domu jestem bardziej zmęczona, a też muszę popracować... więc wpadam rzadziej... :( pamiętajcie o mnie i trzymajcie się ciepło!
 
Cześć dziewczyny. Odebrałam dziś badania moczu i są chyba niezbyt dobre. Co mnie niepokoi to mętna klarowność, dość obfity śluz, nabłonki wielokątne liczne, a okrągłe nieliczne. Bakterie liczne, leukocyty zalegają pole widzenia, erytrocyty świeże do 2 w polu widzenia. Według wujka Google reszta chyba w normie, z tego co tu rozumiem. Dla mnie to nie wygląda dobrze, nigdy nie miałam problemów z układem moczowym ani żadnych zapaleń. Wizyta w poniedziałek, ale czuje, że do tej pory dostanę do głowy.
Czy, któraś z Was się orientuje co to może oznaczać? :what::banghead:
 
jak masz możliwość, to powtórz badanie. podmyj się najpierw i złap środkowy strumień, może po prostu w tym co złapałaś było jakieś zanieczyszczenie, bo nic cię nie boli, tak? zapobiegawczo dużo pij i jedz żurawinę :)
 
Wydaje mi się, że zrobiłam to prawidłowo:confused: też pomyślałam, że jutro pójdę powtórzyć, bo nie wydaje mi się to realne. Nic jutro pójdę jeszcze raz, mam nadzieję, że to faktycznie jakieś zanieczyszczenie.
 
Tusiaczek - tak jaak pisze Małgorzata, powtórz badanie a dla świętego spokoju możesz zrobić też posiew od razu. Czeka sie na wynik kilka dni ale pewnie lekarz i tak Ci zleci w poniedziałek.

Angelika - krzywej cukrowej jeszcze nie, ale pewnie gdzies za miesiąc lekarz każe zrobić. W sumie najgorsze to nie jest ale piłam lepsze rzeczy :p
 
reklama
Jestem po polowkowym :)

ImageUploadedByForum BabyBoom1392927461.970941.jpg taki ze mnie sliczny i zdrowy chlopczyk :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1392927461.970941.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1392927461.970941.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 73
Do góry