reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

reklama
Trzymajcie kciuki za jutrzejsze ktg i wizytę :tak: Jeśłi nic się nie będzie działo to mam nadzieję, że nie zostawi mnie jutro w szpitalu:-( Zwolnienie wypisał mi do 27-go, czyli do niedzieli. Nie wiem jak dalej mi wypisze, gdybym nie urodziła. W niedzielę może mnie też zostawić, ale dopóki nie urodzę to będę na zwolnieniu. Nie wiem jak to wygląda jak się jest w szpitalu... W każdym razie tak się stresuję, że nie wiem czy będę dzisiaj spać :-(

Bellina, Katka, Kawo, Magdalenka proszę się zameldować! ;)
 
Venus meluję się jako dwupak. Trzymam za ciebie kciuki za wizytę by pozytywne wieści były.
Niestety od 28.07 możesz być już na macierzyńskim pomimo tego że nie urodziłaś. Strasznie to niesprawiedliwe :-(
 
reklama
Ja się meldowałam na głównym.
Kciuki za wizytę. &&&&

Też mam ten sam zestaw jutro KTG i wizytę, L4 do 27.07., ale mówił doktorek, że będzie pisał do oporu. Zobaczymy jak to wyjdzie.
 
Do góry