reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

reklama
Trzymam kciuki za wizyty i porody :)

Ja jadę za jakieś 2 godz. na ktg. Doktorek sam zaproponował, także dobrze mieć wszystko pod kontrolą...
 
No mi sie nie udalo wynegocjowac kilku dni zeby mnie nie klasc na oddzial. Jutro mam sie klasc i juz.... wyc mi sie chce nie dlatego ze pewnie beda mi wywolywac porod tylko strasznie mi ciezko zostawic Karolka. Nigdy sie nie rozstawalismy na tyle no i jedna cholera wie ile tam bede do samego porodu.... ech dopadly mnie czarne chmury....
 
Ja już po usg - ogólnie cisza, spokój, a mały wysoko - czyli wszystko czego się spodziewałam. A mały już 3500 kg osiągnął - czyli w 2 tyg 600g :szok: co praktycznie podpisuje na mnie wyrok cc 23.07, może chociaż wynegocjuję, żeby to był 28.07, bo moja gin wróci z urlopu, ale to by oznaczało, że mały będzie ponad 4 kg klockiem :szok: Dowiem się jaki jest dokładny plan działania w środę na wizycie u mojej dr. Wody w normie, łożysko młodziutkie, mogę jeszcze być w ciąży w nieskończoność :sorry:

Lui - kochana ja wiem, że ci ciężko, ale zobaczysz będzie dobrze, nie martw się Karolkiem - wyściskasz go po powrocie już z malutką :tak:

Hubson - trzymaj się kochana, jutro szpital - nie będą cię w nieskończoność trzymać i za raz wrócisz z synkiem :tak:
Katka - &&&&&&&&&&& na jutro :-D
 
Hubson w kupie sila pamietaj!! ;) napewno nie beda od razu wywolywac podejrzewam ze potrzymaja mnie troche. W srode bedzie moj gin wiec beda decyzje. Ale co gdzie i kiedy nie wiem nic.... Hubson z calego serca Ci zycze co bys zaskoczyla nas tu i jutro juz tulila Juniora;)
 
Hubson, Lui - to teraz która pierwsza? możemy zakłady robić... Lui ale zdziwiona jestem, że tak szybko na oddział Cię biorą. Jak się w tym szpitalu zestresujecie i wkurzycie to nawet Oxy nie będzie potrzebne, ot co! :rofl2: Odzywajcie się co i jak! Bo ja tu już jak na szpilkach siedzę :laugh2:


Ka.wo - duży chłopina rośnie, naprawdę szybko śmiga wagowo. Ale skoro i tak będzie CC to już chyba nie ma znaczenia ta różnica 5 dni. :sorry:
 
reklama
Lui, damy rade, bo jsk nie my to kto :)
moj maly dzis wariowal, pewnie przez moj stres.
spac nie moge, boli mnie brzuch i mam takie skurcze w pachwinach, ze krokuvzrobic nie moge.Mialyscie takie bole w pachwinach?

Nie mam netu w telefonie, nr mam tylko do kum, ktora tez w szpitalu. Wiec odezwe sie pewnie po poerocie dopiero...
 
Do góry