reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

zobaczymy czy te nowości dotarły na nasze wioski :)
choć z drugiej strony ja słyszałam że nowy trend jest taki, że się czeka aż dziecko się zdecyduje.....
nie przeszkadza mi w sumie to pójście do szpital itd ale nastawiałam się że w najbliższym tygodniu mały sie pojawi, może wywołany na świat ale jednak :)
 
reklama
W tej klinice gdzie chcę rodzić jest 14 dni do przyjęcia na oddział no chyba że wcześniej coś złego się dzieje.

Ale jak teraz zakończyliśmy remont i w zasadzie dom ogarnięty a ja mam czas dla siebie to już mi się przestało śpieszyć.
 
też go zauważyłam i aż się uśmiałam :-D. Michalina daj czadu i bądź jedną terminową ciężarówką ;-).
 
michalina chodzże sie tak skupimy i wycisniemy te nasze dzieciaki dzis!!!! (mnie sie rzygac chce z nerw juz chyba, ciekawe czy cos na tym ktg wyjdzie cholernym..... nie mam planu na siebie, jak z mała bedzie okej moze wynegocjuje jeszcze kilka dni w domu, nie w szpitalu)
sokoja​ a ty jaki masz plan, do tej kliniki ruszasz, czy jeszcze czekasz?
 
tekst pod suwakiem rulez ;)

ja jak nie urodzę do czwartku ;) to mam kontrolę na patologii ciąży.. tam jest wywiad, usg i ktg... nie badają od dołu.. więc jeżeli nic nie ruszy i odeślą mnie do domu, to w piątek podskoczę do mojej gin, na samo badanie ginekologiczne i jęzeli będzie rozwarcie to poproszę o masaż szyjki :)
ale mam nadzieję, że nie doczekam do realizacji tego planu

kciukasy za dzisiaj, gdyby którąś brało :)
 
Oooo ładny napis, nawet go nie zauważyłam na tel :-D ciekawe co będzie jutro napisane :-p
Lui - dawaj, na trzy zaczynamy przeć :-p
Magdalenko - oby nie potrzebny był ten masaż :tak: ale plan awaryjny warto mieć :tak:

Sokoja - właśnie, co z wami?

Ja już kompletnej głupawki dostaję od tego nic-nie-dziania się. Ani pół skurcza dającego nadzieję tylko dziecko się wije i wypycha... A to taki ładny dzień.
 
reklama
Do góry