reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

reklama
Ja też po wizycie - mogłabym skopiować to co Hubson napisała - mały wysoko, nawet nie stara się napierać na szyjkę, więc ta się nie otwiera :confused2: także moje mycie okna nic nie dało :cool:
Za to mam mieć jeszcze jedno usg w pn żeby zobaczyć ile dzieć waży, jeśli będzie duży to cc będę miała wcześniej, ale nie jestem pewna czy chcę wcześniej bo moja gin będzie wtedy na urlopie :no: decyzja zapadnie w następną środę na wizycie.
 
Jej seorise to po co on ten masaż zrobił? Jeszcze skurcze się zaczną nim się dziecko wstawi dobrze.
Kawo no jjeżeli nie śpieszy ci się i woluisz ze swoim lekarzem to faktycznie po co wcześniej. Niech dzieć jeszcze podrośnie.
 
Nie wiem właśnie dowiedziałam się w trakcie, nawet mnie nie uprzedził o takim zamierze, pół nocy się męczyłam ze skurczami, na szczęście trochę mi przeszlo....ale brzuch mnie boli cały czas
 
Seroise ja tez się zastanawiałam po co Ci gin ten masaż zrobił:/
Kawo Ty nie szalej bo miałaś czekać na mnie i na Katke;P

Ja właśnie się szykuje, bo jadę na KTG. Mój dzieć się ogólnie mało rusza, więc tym bardziej się cieszę. Jutro mam wizytę i pewnie poodstawiamy wszystkie wspomagacze-luteinę, nospę.
 
reklama
Sergi jeszcze trochę :) Ja po dzisiejszej wizycie w szpitalu wszystko sobie przypomniałam co związane z porodem i mi się nie spieszy... Normalnie się zestresowałam:/
 
Do góry