reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

reklama
Michalina, nie ma co czekać do porodu, lepiej wcześniej podać antybiotyk - u nas też się tak praktykuje - może zapytaj czy Cię gdzieś nie wciśnie?

U nas też przepełnienie, słyszałam jak dzwonili z innego szpitala w LBNie, e nie mają miejsc i czy są w moim i położna powiedziała, że u nich też nie ma. Ale lekarz dyżurny wczoraj mi powiedział, że swoich pacjentek nie odsyłają i nawet jakby nie było miejsca, to dla mnie łóżko będzie - bo jego zdaniem to szczyt chamstwa odsyłać pacjentkę, która od początku ciąży prowadzi ją u lekarza z tego szpitala.
 
Michalina, nie wiem, moze Ty antybiotyk dostaniesz przed porodem?

Arabelko, Doti, powodzenia! A moze juz po jestescie??

Kum, powiem Ci, ze przeraza mnie wizja wywolywania porodu, ktore zrreszta nie jest wskazane przy mojej arytmii. Juz chyba wolalabym cc, bo bardzo sie boje, ze moje serce zle zniesie tak duzt wysilek :(
Miejmy nadzieje, ze obie nas wywolywanie ominie i przed poniedzialkiem urodzimy...
Mnie przesladuje 11 lipca, termin z 1 usg genetycznego. Oj, zeby tak sie nie rozczarowac...

Kopacz, wez cwaniaku wywroz mi jeszcze z tych fusow kiedy ;)


Dzis wieczorem ostatnia wizyta, licze na masaz szyjki. Tylko czy przy braku rozwarcia da sie go zrobic? i licze jeszxze na tydzien L4.
 
Ostatnia edycja:
Doczytałam w karcie inf, że ja nie mam 2cm rozwarcia.. tylko 3cm. Bardzo mnie to cieszy..może by tak okna umyć?:-p
 
Kum w warszawie jest właśnie taka praktyka w szpitalach ze od dnia terminu sie chodzi na bezpłatne ktg w określonych godzinach

no właśnie, tutaj narazie nie jestem w stanie się dowiedzieć. wiem że w oławie nie robią tak o ktg.


Kum.... teraz stoj. Przepelnienie jak ch..... wczoraj 11 cesarek. Na dostawkach miejsc nie ma.

haha, masakra. Hobbit pisała że ją odsyłali, napisałam do niej, żeby powiedziała skąd ją odesłali.
chyba jednak nastawie sie na oławę.. strasznie tłok jest denerwujący. w dodatku że pewnie wyląduje na wywoływaniu. teraz tylko próbuje sie dodzwonic zeby gdzies ktg zrobić... pewnie sie skonczy ze prywatnie pojde. 50zl znalazlam.
 
W poliklinice na grobli zapytaj, ale to tez prywatnie.
Wczoraj dr Fuchs mial dyzur :p stad tyle cesarek.

Co do malutka to dzisisj ma 1815g. Od wczoraj poza inkubatorem i ma monitoring oddechu w lozeczku. Karmie, przewijam, odbijam, lulam i kanguruje. Karmie moim mlekiem z butelki ale malego przystawiam tez do piersi. Dziobak szuka jej.
 
reklama
Do góry