reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

Elifit, ja tez sie nie moge nadziwić i nacieszyć jednocześnie. Wiadomo ze stres ciagle jest i podejrzewam ze ulgę poczuje dopiero jak urodzę i na własne oczy przekonam sie ze wszystko jest dobrze.

Hubson, a moze byś tak teraz z mezem zaczęła szalec?
Warto tez okna pomyc i pochodzić po schodach góra-dol :)

Ja powoli odstawiam magnez. Wczesniej brałam 2-3 tabl dziennie a teraz biorę 1.
 
reklama
a w poniedzialek to bedzie 38 tyg ale to ma byc wizyta w szpitalu na obserwacji 3 gora 4 dni bo moze sie obkreci i wyjde i bede czekac na termin ale to bardzo malo mozliwe mala chyba wazy 3kg to juz jest duza.Ja urodzilam syna w 39 tygodniu ciazy i wazyl 3700 i mial 58 cm. Moja lekarka mowi ze sie juz raczej nie obroci a mi sie przytylo 900g , bo waze 100 kg i dzidzia tez pewnie urosla.Moze bedzie dobrze, mam taką nadzieje.
 
Pola, bardzo sie ciesze, ze jest tak dobrze u Was :) Walczylas i sie oplwcilo, gratuluje :)
U mnie szalenstwo z mezem odpada, bo mowi,ze za bardzo czuc glowke i sie boi, ze malemu krzywde zrobi. A wysilek musze ograniczyc ze wzgledu na serce, bo mi potem szaleje.

Elifit, w ostatnim badaniu mam stopien II/III, czyli daje rade. Extremalnych srodkow sie boje, herbata moze, ale olej odpada ;)

Konwalia, w takim razie trzymam kciuki za jak najbardziej optymalne decyzje i szczesliwe rozwiazanie. Lekarze beda wiedziec, co robic, zeby bylo dobrze.
 
Ostatnia edycja:
darunia mi teraz tak nastroje się zmieniają że ze śmiechu w płacz wpadam
Katka na końcówce ciąży masz kolejną wizytę dopiero za 5 tygodni?
konwalia może już późno ale jeszcze jest szansa chyba na obrócenie się małej, są podobno jakieś ćwiczenia na obrócenie się dziecka, u mnie planowane cc na 39+1
pola jak dobrze że postawiłaś na swoim w tym szpitalu! cieszę się że z udanej wizyty, dobre wieści

ja dziś byłam u położnej, bez żadnego usg, tylko taki wywiad, ciśnienie mierzenie metrem brzucha, ale poprosiłam żeby mi sprawdziła ręcznie" szyjkę i ma 1 cm i mówi że od wewnątrz zamknięta a od zewn. tak troszku palec wchodzi( nie wiem czy dobrze zrozumiałam) i sama nie wiem czy to dobre czy złe wieści, czy to długa czy krótka szyjka, powiedziała że z taką szyjką można i miesiąc chodzić i tydzień
 
ianka - to się dowiedziałaś :sorry2: może tydzień może miesiąc :-p

konwalia - dziwne to wszystko. W sensie, że idziesz do szpitala na obserwację czy dziecko się obraca? Biorąc pod uwagę tłok w szpitalach? No chyba że to gdzieś poza naszymi granicami. A może się mylę.

Dziewczyny które chodzą do medicover - czy można gdzieś się dowiedzieć jakie badania zlecił lekarz? Bo w systemie online tego nie widzę. I teraz się zastanawiam czy on mi faktycznie zlecił te próby wątrobowe i morfologię czy nie, żebym jutro na daremno nie jechała do laboratorium a tam panie na mnie spojrzą wielkimi oczami.
 
S.michalina zerknij na necie co masz w opisie wizyty, tam wpisują zlecone badania. Moje wizyty - odbyte - no i ta na której byłaś.
A jak tam nie znajdziesz, albo nawet Ci będzie szybciej, zadzwoń do nich na infolinię i Ci sprawdzą.

Gratuluję udanych wizyt ;-) Jeszcze trzymam kciukasy za dzisiejsze.

Katka, Ty jesteś na granicy, jak pisałaś, więc się nie martw. Ale i tak ja bym pewnie poszła do innego lekarza na kontrolę. Bo 5 tyg. to dla mnie kosmos na naszym etapie.

Pola super wieści, warto było walczyć o swoje.
 
Zanim Was doczytam to po krótce o swojej wizycie. Wyniki super- tzn hemoglobina z 10,9 na 12,6 skoczyła. ALE.... no właśnie ale... następną wizytę mam za 2 tygodnie bo później lekarz wyjeżdża na urlop a mi u nich skoczyło ciśnienie na tyle ze 4 razy mi mierzyli i dopiero wtedy było do zaakceptowania. Wody płodowena pograniczu- tak ich mało. Do tego niedoczynność, cukrzyca, i moja astma a i moje bóle w zeszłym tygodniu skróciły mi szyjkę, rozwarcia brak, szyjka miękka. Mam wytrzymać do początku lipca. A teraz przez 2 tygodnie pić około 3l wody dziennie i mierzyć ciśnienie 3 razy dziennie.
I już wiem, dlaczego pies mnie pilnuje:)
 
Jestem załamana. Dzwoniłam do swojego Gin i powiedział żebym jechała na IP do szpitala bo nadżerka nie krwawi bez powodu i może się robić rozwarcie..
 
reklama
Catsun, i co, jedziesz? trzymaj sie i daj znac w miare mozliwosci co i jak..

GiB, sluchaj lekarza i bedzie dobrze. Jakie masz Afi, ze na granicy?
 
Do góry