reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

reklama
Co to jest to gbs? :(

Badanie na obecnosc paciorkowca potrzebne do szpitala

Ja dzis odebralam wynik - jest ok. Bylam na pobraniu krwi i czekam na wyniki.

Gratuluje udanych wizyt. Widac, ze wszystkie bardzo czekamy na rozwiazanie :)

Dzis duzo wizytujacych wiec trzymam kciuki.

Mam nadzieje, ze wszelakie problemy ciazowe i zdrowotne nie okaza sie ogromne i wszystko sie pouklada...
 
ja rowneiz trzymam kciukasy za dziseijsze wizyty:)))

Haust
ladna waga natalki:)))czyli albo sn albo cc:)

katka
ale fajnei ze dzidzia sie obrocila:)))ja miałam wielowodzie w dwoch poprzednich ciazach


mi maz zawiozl dzis mozc do badania,bo odczuwam cos dziwnego,nei umeim za barzdo tego wytlumaczyc:dry:,pzry siusianiu nic nie piecze ani szcypei ale jakby cos w cewce miała:confused:

wizytemam we wtorek dopiero ale w piatek jadena ktg wiec zapytam lekarza
 
Teraz już widać rozstrzał wagowy między dzieciaczkami na podobnym etapie:-D

Też trzymam kciuki i czekam na dobre wieści.

Darunia spokojnie, na pewno hormony wyolbrzymiają Twój stres a wszystko będzie dobrze!!!
 
Ja jutro ide sie przebadac i bede wiedziala co mam ze soba zrobic. Czy juz szpital czy jeszcze troche.

Dziewczyny, moze mi pomozecie, bo juz nie wiem czy ta bezsilnosc i placz to z powodu ciazy czy z powodu mojej chorej glowki?
Darunia, to i to. W ciazy poziom emocji i wrazliwosc sie zwiekszaja+ hormony, nerwica. Wszystko sie kumuluje.
Jutro masz wizyte u jeszcze innego lekarza? Powodzenia i dobrych wiadomosci Ci zycze.

Ja ostatnie 2 dni przeplalakam przez zle samopoczucie i klebiace sie zle mysli.
 
Ostatnia edycja:
Agulam bo masz. . Główkę dziecka ;) też tak mam no ale nie zaszkodzi sprawdzić
no nie pomysałam:-D;-)ale dziwne uczucie....

Agulam i co z tym wielowodziem? Rozwiń delikatnie temat proszę ;-)
ani za jednym ani za drugim razem nic na ten temat nie zcytałam,wiec nic ciekaego sie nei dowiesz;-)8 lat temu nie mialam neta ,lekarka nic nei mowila wiec nie wdrazałam sie ,w ciazy z Ola tez wyszlo wielowodzie ale tu juz mialm cc gdzie wskazaneim bylo ulozenei posladkowe i wlasnei wielowodzie.jak mnie kroili na stole to lekarz byl w szoku ,tak wody chlustały.
za kazdym razem to wielowodzie wychodzilo pod koneic ciazy,tearz jest ok AFI 12
 
Ja już nie chcę czytać na necie bo się tylko nakręcam. Lekarz nie mówił nic żeby to było bardzo niepokojące i tego się będę trzymać. Kolejna wizyta za 5 tygodni dopiero.

A co jeśli nie zdąży lekarz pobrać wymazu na paciorkowca a poród się zacznie? Pewnie dają coś podczas lub po porodzie?
 
reklama
Do góry