reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

reklama
Ale jestem zła-mojego wyniku posiewu nie będzie -tego z którego zrobili mi kał, dostałam pojemnik i mam jutro przynieść próbkę a jutro mam gina więc będę bez wyniku:wściekła/y:
 
nie no masakra, zrobilas tam jakis raban? albo zadzwon do tego laboratorium i zrob bo te babki w recepcji sa bogu ducha winne :wściekła/y:


popieram!!! jak można takie badania pomylić. sic!




I pytanie z innej beczki. od około tygodnia zaczęłam codziennie rano temperaturę sobie mierzyć i mam zawsze ok 35,5C. Czytałam że w ciąży to raczej wyższa temp powinna być. Czy wy macie wyższą czy niższą temp.? Zapytam o to położną, ale tutaj trochę wszystko bagatelizują więc jakbyście miały wieści co to może oznaczać to napiszcie.
 
Ostatnia edycja:
Lilla ja też mam niższą temperaturę w ciąży. Właśnie około 35 z groszem. Pytałam lekarza i nie widzi w tym problemu. Po prostu tak mam i już. Ale np ciśnienie w ciąży też mam niższe niż zazwyczaj
 
Lilla, jesli nie mierzylas temp przed ciaza to nie ma sensu teraz mierzyć bo nie masz punktu odniesienia.
Ja mierze temp od kilku lat. Mierzylam tez przed ciaza i przez prawie cały pierwszy trymestr. W pierwszym trymestrze temp była podniesiona w stosunku do temp w pierwszej fazie cyklu. Pod koniec pierwszego trymestru zaczęła skakać i przestałam mierzyc zeby sie nie stresowac. Wrócę do mierzenia jakis czas po porodzie. Dzieki temu po poprzednim porodzie wiedziałam dokładnie kiedy pojawi sie pierwsza miesiączka.
 
Agula, jak cos dzieje to wiadomo, ze czas sie dluzy i sa nerwy przed kazda wizyta.U mnie do ostatniej wizyty bylo ciagle cos - bole, skurcze, infekcje. Teraz przestalam sie przejmowac i mniej ciaza dokucza. Wiekszosc moich objawow dokuczliwych to wytwor mojej psychiki..
u mnei do tej poty czyt do 30 tc bylo znosnei,nei musialam lezec ,na brak zajec nie narzekalam wiec myslec tez nei mialm kiedy a teraz masakra:no:sama sie nakrecam,wiem o tym a nie moge sobei poradzic......ehhhhhhhhhhhhh:no:


Lily
powodzenia na wizycie:)ja nie mierze temp

jolcia brak slow
 
Jolcia, a nie dasz rady sprawdzić tych wyników dzisiaj w internecie?
Lilla - ja w ciąży mam taką temperaturę jak zwykle. tzn lekko powyżej 36,6.
 
reklama
Pola, ale Lilly mówi chyba o temperaturze pod pachą, a nie PTC. PTC powinno być wyższe (od pierwszej fazy) tylko w pierwszym trymestrze, potem tak jak mówisz, może sobie skakać.
 
Do góry