reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

To ja dziewczyny mam teraz 28 maja to będzie 36 tydz. później 5 i 11 czerwca i tyle bo mój gin też na urlop idzie. Mam porobić badania na do widzenia i jak dotrzymam do 29 to się z nim w szpitalu zobaczę a jak nie to tyle:) ktg i szpital ewentualnie ale to już będzie prawie 38 tydz ostatnia wizyta, więc myślę że jakoś to będzie:)
 
reklama
Hej, mam już założony pessar, dziwne uczucie, niby nic nie przeszkadza, ale czuję jakby mi coś brzuch od dołu popychalo.... Mam z nim chodzić 4-5 tyg, raczej odpoczywać, ale na fitness dla ciężarówek mogę chodzić tylko nie wykonywać ćwiczeń z parciem, na brzuch, tylko takie bardziej rozciagajace i lekkie.
 
Malgorzatka, super, ze juz po. To uczucie powinno minac jak juz pessar sie ulozy.
A teraz zwalniamy tempo na te kilka tygodni :)
 
JMalgorzatka - napewno niedlugo sie przyzwyczaisz i zapomnisz, ze go masz. Najwaazniejsze, ze zalozony
 
angelika ja też mam wizytę 28.05 :tak:

dziewczyny czy Wy też nie dostajecie ostatnio żadnych zdjęć maluszków z wizyt?

ja od 2 wizyt dostaję tylko wydruk z ugs ze wszystkimi pomiarami a zdjęcia żadnego, już nawet nie liczę na 3D ale nawet takiego zwykłego nie mam :-(

ostatnie, które dostałam to to, które mam przy suwaczku, to był 22 tc, od tej pory NIC :confused:

pytałam o to Gina, raz, że niby dziecko trzyma sobie pępowinę przy buzi i nic by nie wyszło, kolejnym razem, przełaczył na 3D i fakt Mała zasłoniła sobie buźkę rączkami, ostatnio już nie przełączał na 3D i stwierdził tylko, że jest ustawiona buzią od tyłu i nic nie będzie widać... ja już nie wiem, czy on tak specjalnie gada i nie daje zdjęć po 22 tc, żeby skusić pacjentki na dodatkowe płatne usg 3D czy moja Kalinka zupełnie nie ma parcia na szkło i nie da się fotografować w brzuszku :confused:
 
Pola, Makota, ja tez mam w 36 wizyte :) za 2 tygodnie
Dziewczyny, czy Wy czujecie, jak to juz blisko?? Sa momenty, ze nie dowierzam :)

O tak, ja tez nie dowierzam. Czas leci jak oszalały. Ja nie dowierzam do tego stopnia ze codziennie po przebudzeniu dotykam brzucha i sprawdzam czy aby napewno jestem w ciąży :)
 
Karola, ja dostaje zdjecie usg , ale moich nerek ;), bo mam wodonercze w jednej . Ale moj gin nie ma 3 ani 4d, a na 2d malo co widac.
Moze go popros o jakies foto?


Pola, niezle :)
 
Jak ja na ostatniej takiej normalnej wizycie u doktorka poprosiłam o foto, to bez problemu dostałam ale dziecko jest już takie duże, że w kadrze się ledwie mieściło i strasznie trudno rozpoznać co to jest. M. chyba z pół godziny musiał się wpatrywać, żeby coś zobaczyć.

Co do wizyt, to ja mam dopiero 13.06. czyli w 35+4. Niby w razie W mam się zgłosić bez kolejki. Oby nie trzeba było.
 
reklama
malgorzatka dobrze ze juz po wszystkim:)

ja narobie fotek po porodzie;)z usg fajnych/konkretnych /dokladnych nie mam...

wizyte mam 3.06,2tygodnei od poprzedniej,a itak mi sie dluzy:confused:
 
Do góry