reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

Angelika, wyzej pisalam juz, ze najwazniejsze jest, ze szyjka twarda i zamknieta. Jej dlugosc ma drugorzedne znaczenie. Takze nie przejmuj sie.
Ja mam 2,8 od dwoch miesiecy chyba juz i biore tylko magnez (bardziej ze wzgledu na serce) i luteine (na moja prosbe, bo choruje na nerwice lekowa i czuje sie z tymk tabletkami bezpiecznie). Sluchaj gina i bedzie dobrze :)
 
reklama
Lilla My - na pewno pomoże SR, to tak jak z nauką na egzamin - pod salą niczego się już nie pamiętało ale za to na sali... pełne opanowanie i wiedza wracała :) A przynajmniej głęboko wierzę, że tak będzie :)

Venus - będzie dobrze, grunt to mieć świadomość problemów i wyznaczyć sobie granicę w sprawach codziennych! Więc nie przemęczaj się i będzie dobrze.

Mi lekarz na każdej wizycie mówi tylko "szyjka trzyma" a ja nie dopytuję. Sprawdza też położenie macicy, średnio to przyjemne badanie :eek:
 
Wiem jagódka że już 35 ale dziewczyny tu piszą o porodach w 36 a wszystkie maja dłuższą szyjkę ode mnie he a ja wizytę mam 28 teraz, a chcę do wesela mojego brata dotrwać a to jeszcze 3 tyg. Wiadomo co ma być i tak będzie:)
 
Angelika, to czy dotrwasz nie zależy niestety od Ciebie. Ale gorzej jest jak szyjka jest długa a miękka i z rozwarciem, z taką jak Ty masz, jeszcze 2 miesiące możesz chodzić;-)
 
Za 3 tygodnie juz masz ciaze donoszona :)
U mnie donoszona bedzie 14 czerwca, a wtedy jest pelnia.
Dzieci lubia rodzic sie w pelnie ;)
 
reklama
moj lekarz powiedzial ze po 25 tc szyjka moze juz miec 25 mm,wiec jak zwykle co lekarz to inna teoria:sorry:

gratuluje udanych wizyt:))


malgozratka
Ty zdis zakladasz ten pessar(nie wiem czy dobrze napisalam)
 
Do góry