reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

E, jak dziecko niegotowe to nic nie pomoze tak naprawde. Co nie oznacza, ze nie bede probowac ;) 1 porod po zakazanym sekske, drugie po gruntownym wysprzataniu kuchni. Ale tak naprawde to dzieciaki juz gotowe do wyjscia byly.
 
reklama
Kochane spieszy się wam, żeby potomstwo zobaczyć. Ja się czuję bosko w ciąży teraz i mogłabym tak chodzić do końca życia :D
Nie wiem jak wy liczycie "donoszoną" ciążę bo skoro ja mam za 6 tygodni termin, to niby za 3 (37tc) będzie donoszona już?
 
Dzieki Hubson. Każdej życzę takiej ciąży, chociaż akurat dla mnie drugi trymestr był najgorszy. Stres w pracy, wieczne zgagi, zmęczenie i ogólne zobojętnienie na wszystko, bóle krzyża takie, że na czworakach po schodach szłam (w dół szłam na czworakach i tyłem).

A teraz rano na SR, potem zakupy rowerkiem do domu. Spacer z psami, gotowanie obiadku dla męża i teściów. Wieczorem relaks przy piwie Radler 0,0% z chrapiącym mopsem u boku.

Naprawdę szczęśliwa jestem.
 
Lilla pisze:
A teraz rano na SR, potem zakupy rowerkiem do domu. Spacer z psami, gotowanie obiadku dla męża i teściów. Wieczorem relaks przy piwie Radler 0,0% z chrapiącym mopsem u boku.

Naprawdę szczęśliwa jestem.

Pielęgnuj te chwile w pamięci bo po porodzie wszystko się zmieni o 180 stopni ;) ;)
 
Olej rycynowy wywołuje poród. Mam koleżankę co dwa razy jej pomógł ;) ale to dla odważnych :)

sama bym się nie odważyła :no:
moja koleżanka trafiła do szpitala 4 dni przed terminem, bo myślała "że to już", a 3 dni po terminie wywoływali dziecko na świat.
gdybym była po terminie czułabym spory niepokój

Pielęgnuj te chwile w pamięci bo po porodzie wszystko się zmieni o 180 stopni ;) ;)

a ta chodzi i straszy :laugh2:

Lilla - faktycznie nic, tylko życzyć Tobie, aby tak było do samego rozwiązania. ja czuję się dobrze mniej więcej o tej porze, kiedy mogę otworzyć okno i czuję chłód :p
 
Lilla pożycz mopsa :-D do szczęścia mi brakuje.
Ja na razie też najlepiej znoszę 3 trymestr. Jak mnie lekarz spytał jak tam i mu powiedziałam, że poza kręgosłupem, tam zgagą czy kopniakami (wszystko do wytrzymania) czuję się dobrze, to mi powiedział tylko: no jeszcze... nie pocieszył :eek:
 
A ja nie bede straszyc - po urodzeniu jednego i drugiego czulam wielka ulge, ze ciaza sie wreszcie skonczyla. I mimo wielu obowiazkow przy dzieciach czulam sie o wiele bardziej wolna i mniej zmeczona niz jak w ciazy chodzilam.
Ale ja lubie miec dzieci, a nie lubie w ciazy chodzic.
 
Byłam dzis u gin na cytologii. Przy okazji zbadała szyjke. Szyjka trzyma, jedynie ujście zewnętrzne jest miękkie, cała reszta twarda i zamknieta.
Kolejna wizyta za 2 tyg. To bedzie juz 36 tc! Szok jak ten czas leci.
 
reklama
Hubson - usmiechnelam sie czytajac Twoj post :-) wlasnie wyszlam na balkon, bo dopiero jest czym spokojnie pooddychac...

Pola - no widzisz jak pieknie. Szyjka spoko, lozysko sie podnioslo i kolejna wizyta w 36 tc ;) tez mam za 2 tyg i tez bede wtedy w 36
 
Do góry