reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

reklama
Pola bo 32 tydzień tuz tuz a mówiłaś ze położna książkowo mówiła ze do 32:)

Moja położna powiedziała ze im dłużej się nie obróci to później jest to coraz bardziej bolesne.
 
Nam ostatnio położna na sr opowiadała ze dziecko potrafi obrócić sie główka w dol nawet w 38 tc, ale książkowo powinno sie obrócić do 32 tc.
Na moim forum październikowym 2007 koleżanka była w 40 tyg ciąży, dziecko siedziało na tyłku, umówili ją na cc za 2 dni.
Już ubrana w kostium szpitalny tuż przed zabiegiem ostatnie usg i Mały główkowo elegancko ułożony. Mówiła że nie czuła jak się przekręcał. Urodził się chyba 10 dni później waga 3800 58 cm, więc nie jakieś ździebełko :confused:
 
Może to był człowiek-guma:-D mojej koleżance bobas się przekręcił w 36tc i też ją bolało.
 
mój też tydzień temu był główkowo a wcześniej zmieniał pozycje na wszelkie możliwe sposoby, w każdym razie jak się przekręcał to nawet nie zauważyłam - nie bolało
 
reklama
Moja znajoma z fitnesu tez pojechała na planowe cc z powodu ułożenia miednicowego i okazało się, ze młode głowa w dół jest. Nie czuła, jak się przekrecal. Ja mam USG jutro, ale wiem, ze młodzież głowa w dół jest
 
Do góry