reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

Elifit, gratuluje pozytywnych wiesci :) waga zacna :) fajnie ze malutka juz jest ułożona główka w dol. Mysle ze mój synek tez sie ostatnio tak ułożył bo zaczął mnie po żebrach kopać.
 
reklama
Byłam u gina, szyjka ma 32mm, zamknięta, typu T, serduszko bije miarowo i uwaga uwaga - tak jak myślałam - Adaś się ułożył główkowo!!! :-)Leży w pozycji pierwszej, najbardziej popularnej, bardzo mnie to cieszy:tak:
A moj Adas ulozyl sie chyba jakos poprzecznie. Czuje takie dziwne rozpychanie po bokach. Ciesze sie z kolejnych dobrych wiesci :)

Moja wizyta w czwartek
 
Dlatego ja się tak cieszę, bo się bałam, że cc będzie, a chcę rodzić sn. Mówił, że jeszcze na tym etapie dzieciaki się przekręcają, ale już coraz mniej miejsca mają.
 
Nam ostatnio położna na sr opowiadała ze dziecko potrafi obrócić sie główka w dol nawet w 38 tc, ale książkowo powinno sie obrócić do 32 tc.
 
Mój mały też się chyba odwrócił kilka dni temu. Wiercił się okropnie, a później zniknął ucisk pod żebrami...
.Wiem,że ostatnio właśnie tam miał głowę.
W nagrodę dostaję teraz uderzenia w pęcherz. Chyba zacznę pieluchy nosić bo mam wrażenie czasem ,że nie wyrobię...:tak:
Jutro wizyta więc się dowiem.
 
reklama
Mika jak wali w pęcherz to raczej nie leży główkowo, ja przy poprzecznym i miednicowym czułam kopniaki w pęcherz, teraz raczej żebra i wszystko co wyżej niż pępek.
 
Do góry