reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

reklama
Gratuluję dziewczyny! :-D:-D:-D
Oby same takie dobre wieści nam towarzyszyły :tak: Ja pojęcia nie mam jak synek jest ułożony bo kopniaki dostaję dosłownie wszędzie :rofl2: chyba, że to kopniaki i boksy jednocześnie :-p
 
hej :)
juz po usg. Maluszek waży juz ok 1500g. Ułożemy głowkowo pozycja II, czyli kręgosłup od prawej strony. Szyjka bez rozwarcia niestety miękka. Blizna bz, trzyma się :)
DSC_0077.JPG
 

Załączniki

  • DSC_0077.JPG
    DSC_0077.JPG
    25,9 KB · Wyświetleń: 34
No to teraz ja :D

Przede wszystkim gratuluje udanych wizyt :):)

Moje maleństwo to już nie takie maleństwo :D Waży ponad 1900 jest ułożona główkowo i dokładnie w takie pozycji jak opisała jagódka. Szczerze to nie czułam obracania a i po bokach też czuję ruchy. Pewnie rączkami się rozpycha :)
Poza tym wszystkie pomiary w normie. Moja niunia cały czas tydzień starsza od pierwszego usg tak wychodzi a więc jest to już 31 t i 5 dzień muszę zmienić suwaczek :) Brzuszek jest troszeczkę większy ale wszystko w granicach normy, także jestem zadowolona :)
U dietetyka też ok jest zadowolona z moich pomiarów tylko kazała uważać na wagę bo u mnie już + 14 ale uwierzcie ani ja tego nie czuje a nikt nie widzi tego zebym az tyle przytyla. Nie wiem gdzie to wszystko się schowało :/;/
 
Cieszę się ,że wszystkie wizyty z dobrymi wiadomościami.
U mnie na szczęście też ok. Wyniki badań spoko, dzieć podejrzany na szybko i ok. Z tym,że jednak nie odwrócił się główką w dół a jedynie chyba przerzucił tułów na drugą stronę.
Głowa nadal tkwi pod żebrami i mocno uwiera...:tak:
Dokładne usg za 3tyg , zobaczymy co będzie.....
 
reklama
Do góry