reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

reklama
Wczoraj nie miałam czasu Wam napisać.
Przede wszystkim gratuluję udanych wizyt,a wagi Waszych maluszków są imponujące :)

Mój skarb waży 1200g, ułożony jest już główkowo. Serduszko ładnie bije i pomiary są ok., więc bardzo się cieszę:tak: Szyjka podobno ok. Nie chcę się wdawać w szczegóły, bo to nie miejsce, ale z wizyty nie jestem zbytnio zadowolona. Na pewno ok 36 tygodnia, albo wcześniej pójdę do innego lekarza...

Arabelka
już wiem, że to chłopczyk, cień nadziei na córcię zgasł niestety :zawstydzona/y: Trochę mi smutno, ale takie życie ;-)
 
Venus - tez nastawialam sie psychicznie, ze bedzie chlopak a nie dziewczyna. Grunt, ze zdrowy! Jakie masz zastrzezenia do lekarza? Jak nie do konca mu ufasz, albo cos Cie zaniepokoilo to dla swietego spokoju idz do innego
 
Makota co do moich wątpliwości to chodzi o to, że na jednej wizycie słyszę jedno, na drugiej coś innego. Moim zdaniem to nie miejsce i czas na gdybanie....Podobno miałam się ostatnio nastawiać na cesarkę i to już tak konkretnie, po czym na wczorajszej wizycie gadka zupełnie inna :/ Ostatnio zadawałam pytania co do mojego niby przodującego łożyska i uzyskałam inne odpowiedzi, więc po prostu ręce opadają:-( Nie jestem w stanie przytoczyć całej rozmowy, ale tak nie powinno być...
 
venus gratulacje udanej wizyty :-) Lekarze też miewają swoje humory, ale faktycznie jak przestałaś się czuć komfortowo to lepiej się skonsultować gdzieś indziej.

agulam a Ty nie masz czasem problemów z cukrem? Zwykle dzieci matek, które mają cukrzycę ciążową odbiegają wagowo. Inne wytłumaczenie jakie bym widziała to jednak błąd lekarza, bo coś te ok. 600g na tym etapie więcej od reszty to jednak sporo :-)
 
Makota, to mnie cos ominelo?? Bylam na etapie ze bedziesz miec synusia....

Zle sie wyrazilam ;) nastawialam sie na corke i toczylam boje na forum na temat tego, ze chlopaka chowa sie inaczej niz dziewczyne, a kilka tygodni pozniej okazalo sie, ze bedzie synek i musialam oswoic sie z faktem, ze przede mna nielada wyzwanie :-D

Venus - pewnie nawet nie przeczytal co zanotowal na ostatniej wizycie ,albo nie zanotowal wszystkiego. Moj jak przychodze kojarzy mniej wiecej ostatnia wizyte.
 
agulam a Ty nie masz czasem problemów z cukrem? Zwykle dzieci matek, które mają cukrzycę ciążową odbiegają wagowo. Inne wytłumaczenie jakie bym widziała to jednak błąd lekarza, bo coś te ok. 600g na tym etapie więcej od reszty to jednak sporo :-)
miałam robiona glukoze i wyszlo ok:)
ja tezz licze ze moze usg źle cos pokazało:confused:

venus moj lekazr pamieta duzoaz sama sie dziwie..jak jestem na wizycie i planuje kolejna to on sobie notuje co musi zrobic na nast wizycie,np dac skierowanie na to czy tamto,dokladneij usg itp.dziwne ze Twoj zakazdym razem mowi inazcej:no:
moj ostatnio mnie pomylil z moja sisotra bliźniazcka bo dzwonilysmy w ten sam dzien do niego:-D
 
reklama
Do góry