reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty , usg

reklama
ja już po wizycie... nie badała mnie, tylko usg robiła. W nerce jest poszerzony układ miedniczkowo-kielichowy /dostała lek Monural/, łożysko się podniosło, dzidzia waży ok. 350g. L4 mam do 19.04. potem ginka powiedziała, że zrobię, jak będę uważała... no i najprawdopodobniej...

eqcxe9.jpg
 
Ewcik gratulacje, no i masz tą dziewuszkę :happy:

my również po wizycie, wszystko ok
dziś jednak nie miałam połówkowego za 2 tygodnie będziemy mierzyć i sprawdzać dokładnie co tam u maluszka, a dziś miałam tylko badanie na fotelu (w związku ostatnimi bólami, jakieś się mi trafiły chyba z przemęczenia, ale szyjka super się trzyma) i szybkie podglądanko na USG, maluszek rośnie jak na drożdżach :happy:
jak dr podglądała go to główkę miał bardzo nisko, a dupcią w górze tuż nad pępkiem leżał, no i potwierdziła się płeć, siusiaka pokazał, nic nie zanikło a rośnie i bezwstydnie pokazuje ;-):-p
 
Ewcik, super, będzie miała córcia starszego brata, o którym ja zawsze marzyłam ;-) No i dobrze, że wiadomo skąd ból, oby już szło tylko ku poprawie!

Anula, dooobrze, że wszystko ok u Was :) no i synek będzie miał najukochańszego braciszka :)
 
reklama
Do góry