reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

reklama
Byłam pewna, że jest to związane z jedzeniem, bo pierwsze skurcze zaczęły się niedługo po jedzeniu, ale teraz mam je niezależnie czy coś zjem, czy też nie... Po porodzie będę musiała iść na gastroskopię ;/ Zobaczymy co tam siedzi w moim żołądeczku :p
 
witam was kochane, dzis miałam wizyte- Leos ma juz 1150 g i rosnie jak na drozdzach, nogi jak zwykle dluzsze niż reszta ;-)
lekarz badał dzis serduszko i jest bardzo zdrowe na 6 + jak to gin okleslił
szyjka nadal zagrozona, zwiekszono mi ilosc tabletek i nadal oszczedny tryb zycia mam prowadzic ;-)
jednak mogłam pojechac nad morze- zatem melduje sie że nie bedzie mnie kilka dni ;-) bo wlasnie dojechalismy i z netem bedzie problem

na nastepnej wizycie bede miec juz ktg- pierwszy raz

odpoczywamy nad morzem ;-)
 
reklama
Jolka współczuję, nasłuchałam się już o kolonoskopii, gdy zaczęłam stękać babci, że będę musiała zrobić gastroskopię xDD
Nie ma to, jak babcine dobre rady :D
Madzia ale już duży chłopczyk! :) Miłego odpoczynku! :tak:
 
Do góry