reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

reklama
Witam ! po wczorajszej wizycie wszystko oki. Córcia 1860gram waży i rośnie, wszystkie inne wyniki oki. Nawet moje wymioty i biegunka zbytnio nie pogorszyły wyników i mam przez 3 dni brać potas bo leciutko poniżej normy.

Jeden minus wizyty. Dzidzia nie chce się przekręcić i jeśli pozostanie w takiej pozycji, a wszystko wskazuje ze jednak tak to będzie cesarka. Już się boję. A tak byłam psychicznie nastawiona na naturalny:no::no::no:



860i3e5ez8vmq73d.png


7u229n73xrci349t.png


 
Ja już po wizycie. Będę miała synka:-)przez te parówki z musztardą które wcinam;-) i waży 1750 g.....:szok: jak jeszcze podrośnie tak jak ja go urodzę:-p
byłam z mężem i się teraz cieszy jak dziecko że widział jajeczka i siusiaka:) stwierdził że synuś czekał żeby się pokazać aż tatuś na wizycie będzie
laugh.gif
a był tylko dlatego bo wolne dostał dzisiaj bo deszcz padał za duży:-)
 
Ostatnia edycja:
Gratuluję dziewczyny udanych wizyt! U mnie też udana, nawet przeudana! Milenka się obróciła, aż się popłakałam, bo tak strasznie się bałam tej cesarki! :D Waży 2020g = 33 centyl :tak: Śmialiśmy się z lekarzem, bo Milenka baaardzo aktywna była przy badaniu :D No i kręgosłup było cienko widać, bo ma plecki przytulone do macicy, grzeje się xD

Widziałam jej buźkę, jest taka śliczna! Ahh dziś czuję, że mogę góry przenosić! Tyle siły dodała mi ta wizyta!
Jutro wkleję zdjęcie pomiarów :) Wyniki idealne (mocz, morfologia, HIV, HBs i coś jeszcze :p)

Dobranoc! :)
 
maagsia cudownie!!!! chyba sama sie zaraz popłacze ze Ci sie maluszek obrócił!! wiem co czułaś bo sama czekam na to i panicznie boje się cc tracąc powoli nadzieje bo wciaz czuje główkę pod żebrami....ściskamy i cieszy sie z Toba:tak:
 
reklama
Do góry