reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

gratuluje cudnych dzieciaczkow :tak: lubie czytac ile waza :tak: to oznaka naprawde ze to juz niedlugo wszystko :-)

ja tez mam z 10 na plusie i moj M mowi ze jestem w ciazy i jestem piekna z brzuszkiem i ze napatrzec sie na brzucha nie moze i jest cudnie, ale po ciazy jak sie nie wylaszcze to zabierze Tytka i ucieka :-p
 
reklama
Lefkowa ale ci mezus ladnie powiedzial :) slodko
kamilka87 najwazniejsze ze mala się dobrze rozwija rosnie i ze ty również się dobrze czujesz, ja wg wagi gina mialam 2 kg na plusie a wg wagi w szpitalu 4 a schudlam prawie 13 wiec kubus tez miał z czego ciagnac ;p
Anna Orłowska sliczny maluszek i ladnie rosnie :)
laperedhil meska szczerosc ;p

ja już bym nie chciala tyc :( ale teraz mam pociag na slodkie i napady czasem takie ze az strach pomysle jak będę wygladac …. :( wlasnie pochlonelam krówki ;/
 
Anna - nie pomylilam sie mam 1,2 kg na plusie bo do tej pory chudlam.. mala sciagala ze mnie wszystko.. i lekarz powiedzial ze mozliwe ze przytyje gora 2-4 kg.. Ja tamn sie ciesze bo nie czuje sie zle a mala jest zdrowa :tak:
no to zwracam honor kamilka87...myślałam że się pomyliłaś...to nie wiedziałam że można schudnąć w ciąży i to aż tyle...i przytyć tylko 5 kg...ja pewnie z do 15 kg na plusie przytyje...ale miejmy nadzieje że potem to zgubię i wrócę do wagi przynajmniej takiej z przed ciąży a nawet chciałabym mniej ważyć...no ale co będzie to ma być nie martwię się tym narazie.
 
reklama
Do góry