reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

Kaskaleczna-gratuluję udanej wizyty :) ja przez całą ciąże na wizytach u lekarza mam 130-140/90, a ostatnio 130/105! Ale w domu mam normalne, bo czasami sobie mierzę. Powiedziałam o tym gin, to się śmiał, że mam uczulenie na biały fartuch i może będzie zmieniał na zielony, to się uspokoję :-)
 
reklama
Jesteśmy po wizycie !
moje małe Szczęście waży już 2300 g :) szyjka zamknięta, twarda, nie skraca się :) lekarz powiedział, że spokojnie donoszę :)
za dwa tygodnie na wymaz :)

z tego wszystkiego muszę napić się kawy - przy ciśnieniu 100/65 dozwolona :)

Jestem szczęśliwa !
 
Lefkowa super wiesci :)) u nas po wizycie rowniez i moj skarb wazy 1700g :) wszystko wyglada dobrze oprocz mojej infekcji - pierwszy raz w zyciu!! no i mamy jakies magiczne globulki. Na nastepnej wizycie tez wymazy :-) za 3 tygodnie :tak: grunt ze dobrze i maly ladnie rosnie :tak:
 
Hej dziewczyny

ja jestem tez po wizycie niestety dolaczam do mamus lezacych... Corcia wazy 2200g wszystko z nia jest dobrze.. za to moja szyjka sie skrocila do maximum.. dokladnie zostalo jej pol opuszka i juz nie jest stabilna bo przy kaszlnieciu wszystko nie tak... Zrobili mi wymaz mam tez stan zapalny wiec i masc do smarowania sie w srodku i musze lezec!!! ehhh byle chociaz te 2 tygodnie dociagnac:confused2:
 
kamilka 87 trzymaj się, mam nadzieję, że będzie dobrze. Ja pomimo tego, że mam szyjkę póki co całą to jakoś mam złe samopoczucie i czarne myśłi mnie ogarniają. Mamy podobny termin rozwiązania, ja mam 25.10 cesarkę, więc najważniejsze, żeby dotrwać do 36 tygodnia, a to tuż, tuż....
 
reklama
ja również po wizycie, mały Leon ma już 2360 g i wg. Pana dr mały nie bedzie ;-) szyjka twarda ;-) miałam brany wymaz na paciorkowce do porodu już, gin uważa że urodze w październiku ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry