reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

reklama
Mnie to się wydaje, że te dzidzie nasze czasem tak skokowo rosną, a okaże się jakie będą dopiero w listopadzie jak je położą na wagę :)
 
dziewczyny miałam dziś usg, z dzidzią wszystko w porządku, rośnie zdrowo waży 1582g i przepuszczenia co do dziewczynki minęły, rośnie drugi chłopak..... dłuuugo czekaliśmy na tą informację.... nie będzie Julki, tak szczerze to poczułam lekkie rozczarowanie, ale już mi przeszło, może być drugi łobuz, ważne żeby było zdrowe... :D jutro wizyta NFZ mam nadzieję że i ze mną wszystko w porządku, bo lekarz podczas usg zwrócił uwagę na mój twardy brzuch... jutro się okarze co i jak podczas badania, oby było dobrze... ( ps. nie mam pomysłu na imię dla chłopca, mamy już Filipka, liczyliśmy na Julkę, także trzeba zastaowić się nad imieiem dla chłopca.. :D)
 
po wizycie - wszystko w porządeczku a Leoś ma już 1950 g
gin mówi że duzy synek rosnie....
no to duży chłopczyk z niego mój Mikołaj też duży i długi, a dziewczynki widzę że są chudsze w tym okresie i dobrze tak ma być:)
natalunia to może być Julek zamiast Julki:) będziecie jeszcze musieli następne podejście robić żeby była córka:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry