reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
jandia współczuję, że trafiłaś na takiego babsztyla :-( Nie martw się!
ewcia super, że wymaz ok.
bra cieszę się, że wszystko ok i już jesteś w domku.
jolka może wyniki nie są takie złe, poczekaj na wizytę.
milla w sumie lepiej, że się popsuło niż miałoby źle wskazywać i siać panikę.
 
Witam wszystkie mamusie ! ..jestem tu oficjalnie i legalnie hehhe od wczoraj:-)

..mialam dzisiaj pierwsze KTG i od razu bomba jak to u mnie.. tetno okej 150 - jak zazwyczaj u mojej Poli, ale zapisaly sie tez regularne w miare skurcze, ktorych tak prawde mowiac wcale nie czulam specjalnie hmm.. :-( wiec polozna mowi, zeby do razu poczekac na wizyte u dr , i ze termin kwietniowy bardziej prawdopodobny niz ten majowy... buuu kolejne 40min czekania bo przeciez tlok dzisiaj u niego straszny..

cisnienie mi sie podwyzszylo od razu jak mi zmierzyla po tych info. 120 na 70 a u mnie to meeegaaa bo zazwyczaj mam jakies 90/50 cos w tych okolicach...
Gin.powiedzial tylko ooooo faktycznie,cos sie dzieje" - i ze za tydzien KTG i wtedy wizyta z badaniem, ze dzis nie.. ale jakby co to dzwonic lub do szpitala. nic juz z tego nie wiem..
jeszcze sie dowiedzialam, ze 36 a nie 35 tydzien teraz jest, a w tamtym tygodniu jak bylam u niego na regularnej wizycie to na USG byl 34....a z ogolnych 'calculations' wyszedl termin porodu 29.04. (a oficjalnie mam 19 maj!) ---> wedlug pomiarow bo mala podobno 3000g wazy ,plus minus 10% - bo przy jej ulozeniu posladkowym to sie waha tak..
buuuu nie luuuubie tak , musze wiedziec co i jak.:wściekła/y:
..i jeszcze chyba bedzie jednak cc bo mała jak wspomnialam dalej głowa cisnie mi zebra..
Pozdrawiam Was serdecznie i podziwiam bardzo za wszystko, faceci sie chowaja przy nas hahah
 
Najgorsza jest ta niecierpliwość i nerwy temu towarzyszące..
Ja też dziś byłam na wizycie: wczorajsze porządki dały o sobie znać-skrócenie szyjki. Kolejną wizytę i ktg mam za tydzień,ale lekarz nie wie czy do niej dojdzie... jak tak dalej pójdzie to w święta urodzę i mam się oszczędzać. łatwo mu mówić, jak dam na święta czysty musi być.. a poza tym z małym wszystko ok i jak to lekarz stwierdził: 'rzadko zdarzają się takie duże siusiaki jak u Pani syna'.;-)
 
Bra - cieszę się że już w domciu i że wsio Ok póki co :tak:
Ewcia- gratki za brak paciorka i ogólnie za wizytę
Jandia- będzie dobrze nie stresuj się kochana
Jolka- będzie dobrze , Hope ma rację że to częsta przypadłość nic się nie martw :tak:

Ja też po wizycie ! :-)
Badania moczu kiepskie także łykamy Urosept 3 razy po 2 i Wit C 3 razy po 1
Zrobiliśmy test na paciorkowca - wyniki z ok tydzień
Szyjka nie skrócona pozamykana ogólnie póki co nie rodzę :tak: powiedzmy że mamy zielone światełko na wyjazd także jedziemy na 18stkę :-D:-):-):-)
Następna wizyta 27 kwiecień :-)
 
czesc wszystkim ja tylko na chwile.dzis wrocilam ze szpitala w poniedzialek 18kwietnia o godz 12:50 urodzilam coreczke:-D2750g i 54cm dostala 10pkt.pojechalam w niedziele wieczorem do szpitala rozwarcie bylo juz na 5cm.tak wiec zostalam kwietnioweczka:-)pozdrawiam wszystkie mamusie
 
reklama
Do góry