reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Fakt internet to błogosławieństwo i przekleństwo zarazem, ja też za dużo czytałam i w pewnym momencie około 4 miesiąca powiedziałam koniec nic więcej nie czytam, bo jeszcze gorzej się czuję.
 
reklama
dziewczyny co ile macie wizyty u lekarzy i ile usg miałyście do tej pory?!

Ja zawsze mam co 3 tygodnie a od 30 tc bede miec co 2 tygodnie :)
I mialam juz 8 usg , w sumie to mam co wizyte robione usg.

ewelina super wieści :) a dlaczego następna wizytę masz juz w przyszłym tygu?

Bo moja gin idzie na urlop na 2 tyg i chce mnie jeszcze przed tym zbadac.Czyli w sumie jak teraz 18 marca pojde na kolejna to bede w 29 i 4 tc i od tej wizyty zaczynaja sie co 2 tyg.
 
Moja mama ma takie akcje, zapomina się i opowiada jakieś straszne historie. Dopiero jak ją upominam to gryzie sie w język a ja chodze wystraszona.
 
Futrzaczek,bra i jolek gratuluje udanych wizyt:-)

ja tez juz po wizycie:-) mowilam lekarzowi o moich bolach ale zbadał mnie szyjka zamknieta ma 4cm i nie skraca sie wiec nie mam sie co przejmowac. a malutki zdrowy rosnie jak na drozdzach miesiac temu wazyl 780gram a teraz juz 1800g:-) duzy chlop z niego bo wychodzi juz 31 tydzien na USG:-) puls 147 wiec bardzo sie ciesze,ze jest wszystko ok:-)
 
dziewczyny ja dużo czytałam informacji w internecie ale przestałam ..... mój mąż wybił mi czytanie takich głupot z głowy!
Ja dziś byłam u lekarza - młody waży już 1780g, mały grubasek i dalej się nie chce odkręcić z tej pępowiny... :baffled:
 
adiaps , waga w normie jak na ten tydzień ciąży:tak:
a jeśli chodzi o pępowinę , to jeśli się nie odkręci to będziesz miała pewnie planowaną CC
ale myslę że ma jeszcze czas i się odkręci..
a co na to lekarz powiedział??
 
reklama
Do góry