reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Jaipur tylko że stwierdzenie ciąży wyglądało w ten sposób
" Słucham po co pani przyszła? Chyba jestem w ciąży spóźnia mi się okres i test jest pozytywny. Acha czyli gratulacje jest pani w ciąży!" To wszystko żadnych badań nic.
Futrzaczku gratuluję udanej wizyty
 
hahaha bezcenna pomoc lekarska. Tak sie troche narzeka u nas na polska opieke medyczna ale jak sie posluha czy poczyta o zagranicznej to raz dwa czlowiek uderza sie w piers.
Ja mam wizyty co 4 tyg na kazdej usg, a od 34 albo 36 tyg chyba juz co 2 tygodnie beda
 
Futrzaczku gratuluję udanej wizyty:)

Ja już też po wizycie. Na skurcze pani doktor kazała brać no-spę. Jeśli się nasilą jeszcze bardziej to mam do niej się zgłosić albo do szpitala zależy od pory dnia. Ogólnie to wszystko w porządku szyjka zamknięta ,serduszka posłuchałam:) A za dwa tygodnie mam USG.:)

Poziomka
napisała że 30 marca ma się już do szpitala zgłosić, to będzie ukończony 34 tydz.
 
jolek, cieszę się, że wszystko ok :)
mam nadzieję, że te nieprzyjemne skurcze nie będa juz takie okropne .

a ja powiem wam, że załamala mnie dzis toruńska służba zdrowia, a raczej szpital...
zadzwoniłam do mojej ginki, że od wczoraj słabo czuję corcię i stwierdziła, że dobrze by było to sprawdzic w szpitalu, żeby zrobili taki krótki zapis ktg czy wszystko ok. pojechalismy do szpitala i tu zaskoczenie... babka stwierdzila, że może mi zrobic ktg, ale z automatu przyjmą mnie na oddział, bo będe bez skierowania...kiedy spytałam na jakiej podstawie jeśli okaże się , że wszystko jest w normie, to odpowiedziała, że przyjmą mnie i już.
w tym szpitalu była jakiś czas temu afera, że pobierali za ktg opłaty w wysokości 60 zł o ile dobrze pamiętam i NFZ się do nich przyczepił, że nie mają prawa tego robić.
no i teraz owszem, opłat nie pobieraja, ale jak maja zrobić zapis to przyjmuja na oddział, żeby wyciągnąć kasę od razu za kilka dni pobytu u nich ;/
w rezultacie pojechałam do mojej ginki, która jest przekochana, bo mimo nawału pacjentek przyjęła mnie na krótkie usg :)
uspokoiła mnie, bo z Lenką wszystko dobrze, serduszko bije bez zastrzeżeń, jest poprostu leniuszkiem, no tak bywa czasami z tymi naszymi dzieciaczkami w brzuszkach.
mimo, że juz we wtorek mam normalną wizytę przy okazji sprawdziła wagę i mała ma juz 1300 g ;D i pomyśleć, że jeszcze miesiąc temu ważyła 725 ;)))
 
no to dobrze ze wszystko wporzadku u Lenki :) a co toruńskeigo szpitala daj spokój przecież to jakas paranoja a swoja droga to w matopacie 50 pln za ktg biora a tu w szpitalu wojewodzkim ze wogole brali pieniadze szok
 
Bra cieszę się,że wszystko się dobrze skończyło.
Ja dziś popołudniu przed samą wizytą u lekarza spanikowałam, bo gadałam z siostrą i jej znajoma straciła ciążę,serduszko przestało bić.A miała termin na czerwiec.
 
jolek boże kochany, co za nieszczęscie, dlatego nie wolno bagatelizować niczego... nie wyobrażam sobie przez co muszą przechodzić ci ludzie :((((((
 
reklama
Jolek bez urazy ale powiedz siostrze że następnym razem powinna się ugryźć w język i nie mówić ci takich rzeczy. A po za tym biedna kobieta nawet nie potrafię sobie wyobrazić co czuje.
 
Do góry