reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Jolek - śliczna buźka, aż rozczula ;-) a stópki niestety nie dojrzałam :sorry:

Salsera - gratuluję dorodnego pierworodnego :-D

Też bym chciała takie śliczne zdjęcia 3D i filmik, ale sama już nie wiem, czy uda mi się je zrobić. Nie miałam nawet czasu dokładnie się zorientować co i jak. W Poznaniu drogo, mam namiary na Oborniki, ale jeszcze nie dzwoniłam czy robią 4D...
tyle się teraz u mnie dzieje, że doba za krótka... a doktórka kazała dużo leżeć...tylko kiedy?? Ale nic - może się uda.
 
reklama
lepi - powiem ci w sobotę ile zapłacę za moje 3d. To będzie razem z połówkowym ale pewnie żadna różnica :) Tyle że nie zależy mi na filmiku, nastawiam się na fotki same.
 
Mi zależy na pamiątce, zwłaszcza że mam tylko 1 zdjęcie z 13tc..., bo w sumie dokładne badania miałam na Polnej, wiem, że wszystko z małą dobrze i jestem spokojna. Ale jak tam byłam w 24tc to w sumie małej nie widziałam za bardzo - tylko stópkę, rączkę, kręgosłup, więc film byłby kiepski. A na 3D/4D w jednym miejscu kazali przyjechać po 25 a w innym po 26tc... i zastanawiam się, czy cokolwiek bedzie widać, czy dziecko nie bedzie już za duże.... ale standardowo w tym czasie tam wykonują takie USG. Ogólnie około 200 zł trzeba liczyć. Ale dzięki, czekam na informację;-)
 
Ile tak mniej wiecej w Polsce kosztuje 3D? Ja mysle, zeby tu w UK isc, ale ceny sa od 150f w gore czyli jakies 750zl minimum. Tu osatatnie USG mialam w 21 tyg i koniec wiec nie wiem czy dotrwam do konca bez zadnej kontroli
 
Hejo, ja juz po glukozie, nie wiem co /wam dawali do picia, ale to nic a nic nie jest niesmaczne, wrecz przeciwnie dostalam taki smaczny plyn, ktory smakowal jak woda z cukrem no i 75. Ale tym razem to mnie pokoli nie malo, najpierw z palca, a potem 2 razy z 2 rak, mam meeega wilekie siniaki, ale nie bylo zle. Wizyta juz w piatek...
 
salsera, agateczka - fajowe zdjęcia :)

ilonka....nieźle im przygadałaś....masz rację maleństwo najważniejsze!!! To prawda, że ciaza to nie choroba i kiedys kobiety w ciaży sie nie oszczedzały....ale i umieralnośc dzieci była wysoka..... :-(
Miałam dziś wrócic do pracy, ale jednak zdecydowałam,że dziś wieczorem na wizycie przedlużam zwolnienie....i tak mam dużo stresów, a praca stresuje mnie dodatkowo....a wiem na bank, że nikt nie bedzie mnie tam oszczedzał!

adeczka....ja placiłam za 3D/4D 200 zł
 
salsera no no chłop jak dąb
adeczka w Polsce dużo taniej os 200 do 400 zł ja płaciłam 320zł, ja też ostatnie USG miałam w 21 i nie wiem jak wytrzymam,ale już do Polski nie będę lecieć pocieszam się że mała dużo się rusza więc wszystko ok, ale jak coś mnie zacznie niepokoić to pójdę tutaj do Polskiej kliniki.
 
reklama
Ja zaraz kompciu przed wizytą. Oby zdjęcia były ładne :D I jak mi nie wypatrzy tego siusiaka jak doktorka z Rudy to każę mu szukać do skutku!!! :D
 
Do góry