reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Hej! wczoraj miałam wizytę u gin (bez usg, bo usg miałam tydzien temu) i generalnie to OK, ale dostałam oooogromny opierdz...el. Mam niską hemoglobinę i gin zaczęła prawie krzyczeć na mnie,ze pewnie nie biore zelaza - zrobiło mi sie strasznie głupio i przyznałam,ze rzeczywiście czasem zdarza mi sie zapomniec, albo przypominam sobie po jedzeniu (a z jedzeniem zelazo żle sie wchłania i najlepiej brac je pol godziny przed posilkiem). Wypisała mi nowy preparat ze zwiekszoną dawką i powiedziała,ze z braku żelaza moga sie brac skurcze macicy i może to spowodowac przedwczesny poród!!!:szok: Strasznie się tym przejęłam!!!!!! do tego stopnia,ze o 4 rano obudziłam sie wlasnie z okropnym bólem macicy, ktory mnie dosyc długo trzymał - nie wiedzielismy co robic -czy jechac do szpitala czy przeczekać. W końcu przeczekałam,ale cały czas mnie pobolewa, tak jak na miesiączkę.... :-(czy to mogą być te skurcze przepowiadające???

A poza tym za kare nie dostałam zaswiadczenia,ze mogę uczęszczac na gimanastykę w szkole rodzenia. Powiedziała,ze dopoki nie poprawie hemoglobiny (mam 10,5) to nie wypisze mi tego pozwolenia :-(

Dostałam jeszcze MG z B6 na skurcze dłoni i nóg. Nastepna wizyta 14 lutego (jak mój maz zobaczył date w karcie ciaży stwierdził: o super!walentynki mam z głowy ;-), na co ja odpowiedziałam,ze tak łatwo sie nie wykreci i po wizycie musi mnie gdzieś zabrac :-))

bra...gratulacje po udanej wizycie!
 
Ostatnia edycja:
reklama
bra - to super że szyjka jest dobra :) Gratuluję dobrych wieści.
Ostatnio oglądałam sobie zdjęcia najwcześniejszego wcześniaka Najmłodszy wcześniak - Galerie - Fakty w INTERIA.PL Można sobie zobaczyć mniej więcej jak wygląda taki dzieciaczek, z tym, że ten jest czarny albo Mulat, więc nasze pewnie są bardziej w bordo wpadające.
To niesamowite że nasze maleństwa są już takie duże w porównaniu do kijanek na początku. Niech tylko siedzą jak najdłużej w brzuszkach i nie pchają się na te mrozy. Ale pocieszające jest ze medycyna potrafi takie szkraby już ratować.
 
Bra super kochanka że szyjka się trzyma i wszystko w porządku
Gag no to się nasłuchałaś, może ustaw sobie przypomnienie w telefonie o tabletkach. Połykasz i bedzie ok :tak:
 
nasze są juz nawet większe ;) ja wczoraj przeczytałam artykuł, który mną wstrząsnął- nie wkleje linku, bo trafiłam na niego przypadkiem w internecie,ale napisano w nim, że w Anglii lekarze nie mają obowiązku ratować dziecka do 24 tc . tak jak u nas ratuje się dzieci od samego początku do samego końca, tak tam dopiero po połowie ciąży.jest to pewnie związne z tym, że aborcji mozna dokonać tam chyba właśnie do 24 tc. masakra :(
 
Gag no nie wiem czy lekarz powinien się drzeć na Ciebie... moim zdaniem delikatnie powinien zwrócić uwagę. Stawiam na to,żę za bardzo się przejęłaś tym wszystkim stąd ten ból nad ranem.
 
gag a tern ból, to pewnie faktycznie ze stresu, bo mi jak powiedzieli w szpitalu że jest ryzyko przedwczesnego porodu, to też skurcze pojawiały się częściej.
 
bra - nie wiem czy ten sam artykuł czytaliśmy. Mi wczoraj mąż pokazał jeden o klinice aborcyjnej w Anglii właśnie, nie będę przytaczała szczegółów, powiem tylko że dla takich ludzi to chyba nie ma dobrej kary.
 
reklama
Do góry