reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Ja też mam 75 gram i 3 kłucia - czekam właśnie na ostatnie. Glukoza paskudna, ale najlepiej wypić duszkiem i się nad tym nie rozczulać za bardzo. Smakuje jak rozwodniony cukier puder. Ciekawe tylko gdzie mi się teraz wkłuje bo trzeciej ręki już nie mam. Na szczęście można popijać wodą w międzyczasie i nie zafałszuje to wyniku. Cytryny nie brałam bo wolałam nie kombinować. A glukozę miałam w proszku i pani mi to w ciepłej wodzie rozpuściła.
Za to w poczekalni wkurzyła mnie jednak stara baba, rozmawiała na szczęście nie ze mną tylko z inną babeczką. Narzekała, że teraz ciężarne to się jak chore traktuje, kiedyś to był normalny stan. A teraz to leżą te kobiety w łóżku miesiącami. Tak jakby ktoś dla przyjemności się wylegiwał. No dosłownie totalna głupota :wściekła/y: Jestem przekonana, że każda z naszych forumek, któa musi leżeć z przyjemnością usłyszałaby od lekarza, że już wszystko w porządku i może w miarę normalnie funkcjonować. A takiej babie to jak się wydaje że jak do porodu samego pracowała w ogrodzie, to wszyscy tak mają.
 
a daj spokój te stare mohery to wogóle są jak jeden wielki wrzód na tyłku , ja uwielbiam komentarze w komunikacji miejskiej (ostatnio często korzystam autko padło w wyniku wspaniałych dziur na polskich drogach i czekamy na odszkodowanie od miasta ) no ale wpada gang dziadków do autobusu sru sru lewo prawo w poszukiwaniu wolnego miejsca ja siędzę przyjdą stana obok i narzekają jak to może byc że starsze osoby stoją a młodzi siędzą to ja do niej tak mówi pani do mnie czy koło mnie bo jeżeli do mnie to ja w ciąży jestem , a ona że nie widać może i nie widac ale jestem i wolę zadbać o maleństwo niz o obce babcie które udaja że są chore w autobusie a po rynku smigaja z tobołami jak nastolatki i jej szczena opadła buraka złapała i cisza
 
Dostałam nareszcie zeskanowane foto z usg więc wklejam. Zdjęcie "robione od pupy strony" czyli te kikutki po bokach to podkurczone nóżki a na środku... czy może być coś innego niż fifolek? Same oceńcie :)
usg_20_01_2011.jpg
 
reklama
Do góry