reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Salsera chłopaczek jak nic!!

u nas 3/4d kosztuje 250 zł. Mój gin jak robi mi usg na każdej wizycie to zawsze przełączy na 3d i zrobi parę fotek, w związku z tym ja na samo takie usg się nie wybieram.
 
reklama
Salsera siurek jak się patrzy, maleństwo nie ma już nic do ukrycia :tak:
Mój Ryś też się zawsze tak wypinał na usg:-)
 
Ostatnia edycja:
Salsera - siusiak jak malowany haha, gratuluję Synka! Też chętnie dowiem się ile za takie badanie (ja narazie tylko 2D na NFZ robiłam za każdym razem)

Agateczka - śliczny Dzidziuś, ciekawe kto tam się tak wstydzi i stópkami zasłania?
 
hej dziewuszki :)
jestem po wizycie i uczuciu szczęścia towarzyszy... dezorientacja. okazało sie, że moja szyjka jest ok, że jest długa, bo ma 3,9 cm, że lekarz nie widzi zadnego zagrożenia.w tej sytuacji zastanawiam się , po co mnie trzymali 4 dni w szpitalu... chyba po to, żeby im zaplacili z NFZ.No ale mniejsza z tym, bo przynajmniej przestałam bać sie porodu- na chwilę obecną, więc jest plus leżenia.
Lenka waży ok 560 g, serduszko bije prawidłowo i wszystko co można określić poprzez usg jest ok ;D widzieliśmy jej twarzyczkę przez 4D, choć ciężko było, bo caly czas miała przed nią zaciśnięte piąstki. ale nawet piąstki nas wzruszyły ;)))) jestem przeszczęśliwa !!! ;))))))
 
reklama
Do góry