reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

gag gratuluję syneczka i tego że wszystko jest ok :tak:

yra nie tylko Ty marzysz o zdrowym dzidziusiu bo dla każdej z nas jest to najważniejsze
a że któraś marzy sobie o chłopcu czy dziewczynce to swoją drogą...

 
reklama
Najgorsze co czeka mamuśki synków to przyszłe synowe :-p:-D

My będziemy miały swobodny dostęp do wnuków, zięciów z którymi niemal zawsze teściowe się dogadują a wam pozostaje tylko serdecznie współczuć :-D:-p:-p;-)

A tak poważnie, gratuluję, przede wszystkim zdrowych dzieci. :-):-)
 
Gratuluję !!! Super pozytywne wieści mam nadzieję że ja jutro również takie usłyszę już bardzo się denerwuję i nie mogę doczekać...
 
wielkie dzięki dziewczyny!!!!

yra....zgadzam się , że dobry sprzet to podstawa :-) my bylismy w ogromnym szoku jak zobaczylismy synusia w gabinecie na monitorze, a jak poźniej pokazałam filmik rodzince -to byli w jeszcze wiekszym szoku - zwłaszcza Ci starsi, ktorzy nie mieli dostepu do takich cudow techniki ;-)
a tak w ogóle to Twój synuś ma fajne foty...... poźniej jak bedzie wstydliwym nastolatkiem-bedziesz mogła się z nim draznic i pokazywać mu zdjęcia susiaka z życia płodowego....hehhehehe

Hope.......ja sobie obiecałam,ze wychowam synka na porządnego faceta, tak, żeby żadna kobieta nigdy przez niego nie cierpiała.....:-) a jesli chodzi o synowa to mam nadzieje, że bedzie tak samo cudowną synową jaką ja jestem dla mojej tesciowej....hahhahaha;-)(juz sama nie wiem czy to żarcik czy nie) ;-)
 
reklama
cze Kochane:)) GRATULUJE UDANYCH WIZYT ZDROWYCH I PIĘKNYCH MALUCHÓW:))


Byłam dzisiaj na wizycie i usg:))
Dziewczyny mają 393g(22tc i 1dz) i 332g(21tc i 1 dz) :DD Strasznie dużo urosły od ostatniego usg aż sie z ginem dziwiliśmy:D
Szyjka 34mm:)) wszystko ok wyniki ogólnie dobre tylko hemo troszku za niska ale na razie bez anemii.
Dostałam luteine 2x2 , aspargin 2x1(magnez+potas bo skurcze łydek się czają),no-spe doraźnie i oczywiście zaopatrzyłam się w rennie:))
Oczywiście nadal panienki:) Gin powiedział że jak tak będą rosły to ucieszy się jak dotrwamy do 36 tyg:0
Nastepna wizyta i usg za 2 tygodnie 12 stycznia
 
Do góry