reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Mandrzejczuk ja też kiedys o tym słyszałam tak że nic nie poplątałaś :-D
Byłam 21 grudnia na usg i wszystko w porzadku dzieciaczek ma 17 cm i śliczny profilek zadarty nosek ,jest podobne do mojej młodszej córki jesli i z charakterkiem to osiwieje:-D:-D
Babsko na usg mało przyjemne i jak zagadalismy o płeć czemu tu nie mówią i takie bajery, że w Plto norma to ta wredna pinda delikatnie mówiąc prawie nas opieprzyła że usg nie do tego służy że nic nie zmienimy a tu nie chodzi o plec dziecka tylko żeby wszystko było ok,niby racja ale była taka nieprzyjemna :wściekła/y:i tak mocno naciskała na brzuch przy badaniu że aż bolało :szok:


jandia trzeba było ją z kolanka potraktować, na fotelu to juz nie problem ;))
 
reklama
yra gratuluję drugiego chłopca:):) i ciesze się że wszystko oki i się dobrze rozwija:-)
A za rok dwa elfiki będą na święta :):)
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny tak jak przewidywałam cały i zdrowy mały syneczek :) :) mąż umiera z dumy :))) że będzie miał 2 syneczków :)))))

i ja jestem również szczęśliwa :) będę królową haha.

wiecie najważniejsze cały, zdrowy, dobrze się rozwija i to jest najważniejsze :) także syneczek mamusi drugi :)))

yra , WOW !!! To za rok będą u Was dwa Mikołaje - wykrakałam to !!!:-D
Cieszę się bardzo z Waszego szczęscia.
Oj to będą szaleć we dwójkę jak podrosną, aaaaa :tak:
 
Yra a miała być córcia :D

Ale to nic, u nas siusiak odpadł. Jednak drugi dziurawiec! No tatuś nie był pocieszony. Ja też zresztą, bo jednak coś tam majtało między nogami na wcześniejszych usg a teraz tylko pustka była a już się nastawiliśmy trochę. Ale za to jaka oszczędność na ciuchach i zabawkach u nas! hihihi

Najważniejsze, że wygląda, że wszystko ok. Zdrowa tylko mało ruchliwa na usg była. Chociaż to akurat ok bo można było posprawdzać wszystko. Za to stanęła na głowie pod koniec :D Oby zdrowy maluch był - syn będzie w trzecim podejściu, mój mąż się odgraża, że do skutku. :D
 
bra00721:-Dno nie pomyślałam
Mzrzena głowa do góry a mąż powinien być dumny ze same córcie :-Dja mam dwie i chciałą bym mieć jeszcze jedną :-D
 
reklama
Marzenko głowa do góry u mnie też do trzech razy sztuka:-D
Jandia ja też mam dwie córki i nastawiąłm się na trzecią:-), babeczki są fajne:tak:
 
Do góry