reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

yra gratuluje i ciesze sie z Wami, chociaz wiem, ze marzylas jak ja o buleczce :)

a swoja droga ciekawa jestem, ile w naszym pieknym maju wyjdzie pomylek, w sensie chlopcy okaza sie dziewczynkami i na odwrot :) wiem, ze to sie zdarza, czasem nawet parokrotnie potwierdzana plec okazuje sie byc inna przy porodzie, ale wiem tez, ze to sa przypadki, jednak ciekawe jak to bedzie u nas Dziewczyny...

marzena niezly numer Wam wycieli z tym siusiakiem! nie lam sie, ja tez troche przezylam wiadomosc o kolejnym chlopcu, choc moj T byl przeszczesliwy, a jak pytalam kto mi pomoze na starosc to stwierdzil, ze synowe (akurat! :p)
a w ktorym tygodniu mialas to usg kiedy sadzono, ze to chlopczyk?

i chcialam zauwazyc jeszcze jedno, ze te z nas, ktore chca dziewczynki maja w brzuszku chlopcow, a te co chca chlopcow maja dziewczynki, chyba niewiele jest tu dziewczyn co beda mialy inna plec niz maja w domku...
 
reklama
Yra a miała być córcia :D

Ale to nic, u nas siusiak odpadł. Jednak drugi dziurawiec! No tatuś nie był pocieszony. Ja też zresztą, bo jednak coś tam majtało między nogami na wcześniejszych usg a teraz tylko pustka była a już się nastawiliśmy trochę. Ale za to jaka oszczędność na ciuchach i zabawkach u nas! hihihi

Ehehe ehehe, żeby nie było na mnie, ale mamy komplet do drużyny, hehehehe :-p:-D:-D

A mówiłam poczekajcie z tymi siusiakami do kolejnego USG :-p

Najważniejsze, że zdrowe :tak::-) gratuluję!
 
Czekaliśmy ale co z tego. Siła chcenia i sugestii :D Lekarz nic na bańkę nie mówił więc tylko my się nakręcaliśmy. Ale co tam. Mały szok był ale dziecko jest najważniejsze a nie płeć. Zresztą to było do przewidzenia - fatum mojej rodziny, tylko babińce się rodzą! A ostatnie usg miałam w 16 tyg i było niejasne, w kierunku chłopaka, wcześniejsze w 13 tyg 3d też coś niby było więc już się trochę nastawiliśmy. No i to tyle. Najlepiej, że jeszcze teraz przez Święta wszystkie babcie obstawiały chłopaka - takie wróżki, nie dziwię się, że w totka im nie idzie :p Dziewczynką człowiek wie jak się opiekować, spinek i gumek full, a babcie dalej będą celować z ubraniami w róż :D

Gorzej jak do następnego usg znów coś urośnie... :p
 
Yra Gratuluje:)

marzena To ci dzidzia psikusa zrobila;P Ale masz racje te co chcialy dziewczynki sa chlopcy albo na odwrot:) U mnie tez mialbyc syn hehe wyszla malutka;P Niektore przewidzialy prawidlowo;)
 
A u nas będzie CHŁOPAK!!!!!!! :-)

Nie pisałam wczesniej bo zaraz po usg wyjezdzalismy na swięta do rodzinki i nie mialam kiedy napisac, a więc było to tak:
23 grudnia byliśmy na usg 3D/4D -mają rewelacyjny sprzęt! - wszystko dokladnie bylo widać -kregosłup, serduszko, żeberka, twarzyczkę no i wielkie stopy (chyba po moim mężu...hihihii) -mąz i ja bylismy pod wrazeniem!!! A najważniejsze, że Dzidzia zdrowa!!!!!!!!!! no i doszło do sprawdzenia płci - nastawieni byliśmy na dziewczynkę - bo inny lekarz nam wczesniej to zasugerował - a tu okazało się, że wyrosło niezłe działo między nóżkami - ale była nasza ogromna radość! a mąż jest w siódmym niebie - bardzo marzył o synku!!! Jego rodzina to sam babiniec- więc tez wszyscy się cieszą.
Dostalismy cuuuudowny prezent na gwiazdkę!!!!!!!:-)

Zdjęc nie moge wkleić bo mamy filmik, chyba,ze zrobie fotke z tych fotek, które nam wydrukował.....

Gratuluje dziewczynom, które też dopiero co poznały płeć!!!! No i Tobie Alex, że wszystko OK!!!! Czytałam posty i ryczałam!!!!!! Bedziesz miała sliczne bobo!!!!!!! i już za 4 miesiące bedziesz je tulić w ramionach!!!!
 
reklama
Dziewczyny paula, jandia, marzena, Yra, gag gratuluje udanych wizyt i poznania płci maleństw, bardzo się cieszę, że nasze dzieciaczki rosną zdrowo.
 
Do góry