reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Yra cudowne zdjęcia Synka, rzeczywiście masz dowód w 100%, że będzie kolejny Mikołajek hihi:) Śliczności!!

Poziomki gratuluję udanej wizyty,a Twoje dziewczynki na prawdę rosną bardzo szybko, jak tak dalej pójdzie to będziesz miała brzuch ogromniasty, że hohoho:)
 
reklama
Dziewczyny, gratuluję udanych wizyt i poznanych płci :-)

Bylismy dziś na usg. Strasznie się cieszymy, że wszystko ok (byliśmy przestraszeni po stracie 1-ego maleństwa), a tu się okazało, że wszystko dobrze wykształcone, 341 g wagi, serce - 144/min. No i udało się podpatrzeć - lekarz powiedział, że na 100 % chłopak. Śmiałam się z męża, że do kolejnej wizyty zdąży coś odpaść albo okaże się, że to była pępowina :-D Gin był bardzo skrupulatny. W trakcie badania pochwalił mego męża za opiękę, bo w trakcie badania, powiedział by mi odwrócił monitor ;-)
Przy okazji zapytałam o usg 4 D czy poleca, bo mój mężulek sceptycznie nastawiony - informatyk, elektronik twierdzi, że szkodliwe. Udało się lekarzowi mu wytłumaczyć i po nowym roku się zapiszemy. U nas 4 D przy płaconym abonamencie kosztuje 200 zł.

Już na załączonych zdjęciach do opisu badania, lekarz zaznaczył w kółeczko strategiczne miejsca chłopca, a jak pomyslę jak będzie widoczne na 4 D, to już chcę :-)
 
dziewczyny nie bójcie się krzywej cukrowej:-) To rutynowe badanie. Kupujecie odpowiednią ilość glukozy 50g lub 75g (zależy ile lekarz przepisał) w aptece dobrze powiedzieć, że to na badanie krzywej cukrowej (wiem bo jestem farmaceutką).A całe badanie polega na tym, że pobierają Wam krew, potem dostajecie tą glukoze do wypicia (dobrze jest mieć cytrynę, bo roztwór jest słodki jak nie wiem co a cytryna nie zaburza wyników i łatwiej to wypić). A po odpowiednim czasie (przy 75g glukozy) po 2 godzinach pobierają krew jeszcze raz i tyle. Można się zaopatrzeć w jakieś książki albo gazety, ponieważ po wypiciu glukozy powinno się cały ten czas do drugiego poboru krwi przesiedzieć bez aktywności fizycznej. Więc dziewczyny nie martwcie się nic przyjemnego być kilka razy kłutą ale też nic strasznego:happy2:
 
Dziewczyny, gratuluję udanych wizyt i poznanych płci :-)

Bylismy dziś na usg. Strasznie się cieszymy, że wszystko ok (byliśmy przestraszeni po stracie 1-ego maleństwa), a tu się okazało, że wszystko dobrze wykształcone, 341 g wagi, serce - 144/min. No i udało się podpatrzeć - lekarz powiedział, że na 100 % chłopak. Śmiałam się z męża, że do kolejnej wizyty zdąży coś odpaść albo okaże się, że to była pępowina :-D Gin był bardzo skrupulatny. W trakcie badania pochwalił mego męża za opiękę, bo w trakcie badania, powiedział by mi odwrócił monitor ;-)
Przy okazji zapytałam o usg 4 D czy poleca, bo mój mężulek sceptycznie nastawiony - informatyk, elektronik twierdzi, że szkodliwe. Udało się lekarzowi mu wytłumaczyć i po nowym roku się zapiszemy. U nas 4 D przy płaconym abonamencie kosztuje 200 zł.

Już na załączonych zdjęciach do opisu badania, lekarz zaznaczył w kółeczko strategiczne miejsca chłopca, a jak pomyslę jak będzie widoczne na 4 D, to już chcę :-)

Gratulacje chłopczyka i cieszę się że wszystko w porządku !!! oby tak dalej nam maluchy zdrowo rosły :-D
 
reklama
Do góry