reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Bo między 22-24 tc robią pod kątem badań prenatlnych oceniają rozwinięcie organów no i czy wszystki są oraz badają czy dzieciatko nie ma chorób genetycznych, głównie to chodzi o to
 
ja już obcykałam wszystko ,
teraz zrobię badanie połówkoe bo to bardzo dla mnie ważne , a własnie za 5 tyg w 25 tc czyli w nosym już roku zrobię sobie f3d z filmikiem.. i gitara:tak:
i bedę miała kasę i na to i na tamto później;-)

amandea no tak .. ceny powalajce niestety:sorry2:
w zeszłym roku zapłaciłam u polskiej ginki 150 za wszystko.. badanie i filmik.. a teraz ... niestety już jej nie ma.. i trzeba obie radzić:dry:
 
Hej dziewczyny! Chyba tydzień mnie na forum nie było, a nowin się posypało, że ho, ho:) Wszystkim Wam gratuluję udanych wizyt, dobrych wiadomości i poznania płci bobasków:) Ja idę jutro do gina i już się nie mogę doczekać:) Mam nadzieję, że też coś wypatrzy, bo jak nie, to następne usg będzie dopiero na początku stycznia, nie wiem jak dam radę wytrwać:) Tym bardziej, że już mnie rodzinka ze wszystkich stron wypytuje czy już wiadomo:) Podobnie jak u Mandrzejczuk wszyscy obstawiają chłopaka, więc jak się okaże, że w brzuchu siedzi mała księżniczka, to będą mieli prezent - niespodziankę na święta:)
 
reklama
Do góry