reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

no Vi ceny powalają po prostu, trzeba po prostu wybrać ważniejsze usg, i to z pomiarami jest ważniejsze. no nic VI głowa do góry, najważniejsze aby maleństwo było całe i zdrowe, wiadomo to przyjemność zobaczyć w 3d czy 4 d, ale są sprawy ważne i ważniejsze. głowa do góry. jeszcze się na maluszka napatrzysz :)))
 
reklama
wiem wiem...
dziękuje ...
no fajnie by było zrobić 3 d..
jak byłam w ciązy z Vi to za badanie z pomiarami + właśnie ten filmik płaciłam 200e a raczej 150 bo mała słabo się chciała pokazac no i lekarka wzięła mniej;-)

a teraz już nie ma tego gabinetu gdzie byłam...
no i za badanie 100 zapłacę normalnie i za zwykłe usg
a dodatkowe 175 sobie podaruję za 3d bo 275e to ja naprawdę nie mam teraz żeby na samo badanie wydać...:baffled:
a ze zwyiłego się dowiem wszystkiego.. więc musi mi starczyć
chyba że po nowym roku jeszcze sobie zrobię 3d:-D wkońcu będzie 25 tc więc jeszcze można:tak:
 
Bo ja bym też chętnie zrobiła ale w mojej przychodni kosztuje 250zł. Chwilowo mnie nie stać,ale może po Nowym Roku sytuacja się poprawi to też bym sobie zrobiła:)Dlatego pytam do którego tyg.można je robić. Muszę jeszcze posprawdzać ,bo może gdzieś tańsze znajdę.
 
USG w 3d/4d mozna robić przez całą ciąże, ale chodzi o to, że ok 20 ktoregos tygodnia wychodzi najładniejsze bo widać malca całego. Poźniej już widac sama twarzyczke albo same rączki itd, no i tez jakosc pozniej jest gorsza bo mały jest bardziej scisniety itd..

Jolek jestes z Trojmiasta, we Wrzeszczu place 150zl i dr wykonuje wszystkie badania i usg 4D. Nie wiem czy gdzies znajdziesz taniej .. Jak tak to daj znac
 
jolek mi się wydaje że tak do 25 to jest dobrze zrobić , później nie wiem jakie wychodzą , ale u mnie w 23 wyszła Vi duża :tak: i nie widziąłam jej już całej..
ale może któraż miała później robione i wyszło lepsze... to się wypowie.. ja wiem że później jak w 25 nie chcę robic
 
reklama
Właśnie pytałam mojego M bo jak ostatnio był ze mną to wyczytał wszystkie ogłoszenia i cenniki z gabloty. Wychodzi,że u nas nie ma 4D jest tylko 3D i jest zalecane po 20 tyg. No ja na pewno nie będę tego robić u siebie poszukam innego gabinetu.
dariaa dzięki za info, będę miała to na uwadze
 
Do góry