reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

:rofl: To juz dzis wkoncuuu juz sie nie moge doczekac na 14:30 moze sie dowiem czy cos tam wyroslo miedzy nogami czy nie hihi Tyle czekalam na ta wizyte jak schowa dzidzia to sie zalamie z ciekawosci chyba:-)
 
reklama
karolq8 wiem że bardzo chciałabyś znać płeć, ale nie nastawiaj się tak bo to róznie z tym bywa a póxniej tylko rozczarowanie że sie nie poznało płci. W sumie teraz mogę się wymądrzać bo jak poznałam płeć w 16 tyg to pamiętam że na wizytę też szłam w stresie, a lekarz mi na to nic na siłe ale się udało bo maleństwo pokazało ze jest chłopcem...
 
Ja też dziś mam wizytę, na pewno odczekam co swoje, a wizyta bez USG, tylko badanie palpacyjne:baffled:, ale pewnie dostanę skierowanie na ciąg dalszy badań genetycznych.
Bardzo bym już chciała wiedzieć, czy wszystko z maleństwem w porządku, no i jaka płeć, bo chciałabym wreszcie mówić do niego po imieniu ;)
 
lepidoptera te badania genetyczne to taki standard czy to tylko w indywidualnych przypadkach. Ja np nigdy nie miałam robionych takich badań, lekarz zaraz po 1 wizycie zalecił mi morfologie, mocz i inne te tradycyne w ciązy, a po ostaniej wizycie też takie same i nic poza tym.
 
Ivana - te badania wykonuje się, gdy matka ma powyżej 35 lat lub gdy w rodzinie występowały wady genetyczne. U mnie pojawiał się w różnych pokoleniach rozszczep wargi i podniebienia. W czasie ostatniego badania było za wcześnie, żeby wykluczyć tą wadę, ale serduszko biło za szybko i przepływ żylny był nieprawidłowy:sad:, te parametry podobno często samoistnie w ciąży się zmieniają, więc żywię nadzieję, że teraz wszystko będzie dobrze z serduszkiem ...
 
Lepi, trzymam kciuki i głowa do góry:)
Ja po wczorajszej wyzycie niestety nie poznałam jeszcze płci:( Tak się nastawiałam, że może już będę wiedzieć, a tu niestety nic z tego. Ale przecież nie to jest najważniejsze:) Słyszałam bijące serduszko, widziałam jak maleństwo się rusza w brzuszku, jak wkłada sobie rączkę do buzi:) najważniejsze, że dobrze się rozwija, a płeć poznam za miesiąc:) Dziewczyny, trzymam kciuki za następne wizyty:)
 
reklama
Do góry